4 кроки полегшити біль у спині

Майкл Дж. Homan є Майстер Рейки і дослідження природних healthing методи, такі як крапковий масаж, голковколювання Electro-, рефлексотерапія, Crystal терапія, китайська Магнітні банки, має свою власну електронну книгу під назвою 4 кроки до безболісної Назад!, І має пов’язаних зі здоров’ям веб-сайт присвячений питанням здоров’я та природних методів лікування.

Я вивчав і взяли курс у точкового масажу. Навчався на деякі хіропрактікі. Я також вивчив психологічні проблеми пов’язані з болем і медичні проблеми. І я також майстер Рейкі.

Так що тепер у вас є трохи про моє минуле, і те, що паливо мій лист … давайте перейдемо до реальним змістом.

Я збираюся конденсуватися цій статті для зручності, оскільки вона являє собою комбінацію з чотирьох великих досліджень самі по собі, але ви можете отримати мою електронну книгу або прочитати мої повні статті на моєму веб-сайті, який healthgrowhealthier.com.

Я виявив, що 4 основні речі, відіграють важливу роль у вашому здоров’ї шипами.

По-перше, це положення. Я знаю, що це не в перший раз ви чули це, але це має бути сказано знову і знову.
Постава Слід зазначити, в положенні сидячи, стоячи, і спати. Почніть приймати до відома вашу поставу в усі часи. Якщо це не так прямо, потім приступити до роботи на її виправлення.

Якщо ви спите в положенні, як у мене в минулому, обома руками під подушку в той час як ви лежите на вашому боці, ви можете затиснути нерв в області шиї, якщо ваше плече важеля, що справа починає, щоб розслабитися і нахиляється до вашої голови або шиї. Було б краще, щоб закласти руки вашої верхньої рукою по нозі в той час як одна рука під подушкою.
І якщо ви можете, купити кілька різних подушок товщини протягом усієї ночі. Я не знаю, як ви, але я не можу мати високі, пухнасті подушки, коли я лежу на спині. Але тонка подушка дає мені біль в шиї, коли я лежав на моєму боці.

Друге, що в нашому списку є гнучкість спини.

Те, що ви хочете зробити, коли ви помітили, що назад виходить багато, і ви відчуваєте обмеження нервів, є в отриманні вашого хребта назад у відповідність і з його гнучким.

Звичайно, якщо ви відчуваєте, мануального терапевта це ваш кращий вибір, всіма засобами прагнуть один. Але подумайте про ваш прогрес якщо ви могли б вирівняти власній шкурі, коли всі ви повинні були. Це не так вже складно!

Якщо ви страждаєте від болю в даний час, покласти лід або тепла на місці, поки біль не здається, щоб зменшити.

Ніколи, ні за яких обставин здійснювати під час будь-який з ваших нервів запалені або опухлі!

Щоб отримати назад більш гнучким ви можете дізнатися кундаліні-йоги. Не всі стилі йоги, як ті, які ви, можливо, бачили по телебаченню, де вони крутять себе. Кундаліні йога має дуже хороші і корисні спинного вправ, розроблених, щоб допомогти гнучкість. Кундаліні Йога також є духовним інструментом, щоб допомогти перед медитацією, а також.

Це дуже важливо, щоб зміцнити спину і оточуючих м’язів. Це третій крок до здорової спині.
Робити присідання є одним з таких вправ, Вам не доведеться робити багато присідань, поки Ви не відчуваєте, що можете … крок за кроком.
Візьміть всі ці речі повільно і в темпі вашого тіла. Ваше тіло дасть вам знати, що він відчуває. Біль є застережливим знаком.
Просто пам’ятайте … прийом знеболюючих таблеток добре, коли вони вам дійсно потрібні. Але також пам’ятаєте, що вони не заживають проблеми, вони лише маскують застережливий знак, вони просто зупинити попереджувальний знак, але не основна проблема.
Здоров’я це не просто правильне харчування. Необхідно враховувати психічного здоров’я, екологічних та багатьох інших факторів. Це не все так просто для лікаря, щоб діагностувати проблеми і повне вилікувати його, особливо якщо воно має коріння в психологічних проблем і довго не зупинити, і стала фізичної задачі.

Четвертий і останній крок у спині здоров’я, щоб почати щоденні вправи на розтяжку. У вас є
бачив кішок і собак, коли вони тягнуться встати, спробувати його на собі!

Для резервного здоров’я у збереженні його активно гнучким і сильним, або добре підтримується живіт і м’язи спини. Можливо, вам доведеться знайти золоту середину, що між ними, як я, дуже багато сил в одній області буде витягнути одного.
Кожна людина є унікальним у багатьох різних областях. Так що ніколи не думаю, що працює для когось ще буде працювати для вас. Можливо, вам доведеться побудувати на чужої інформації, і робота її в свою власну, індивідуальну програму.

Я рекомендую вам дізнатися трохи про точкового масажу, а також для підтримки вашої болю, коли вона спалахує.
Я виявив, що я можу керувати болем за допомогою точкового масажу, просто чинити тиск на певні ділянки тіла. Але це те, що я пропоную, щоб ви звернетеся до професіоналів за допомогою, або шукати когось, хто робить голковколювання, або пройти курс точкового масажу, як я зробив.