5 принципів побудови посилань для залучення трафіку на ваш сайт

Ви витратили години на написання особливого змісту для нового веб-сайту. Ви зробили свіже фото. Ви витратили досить багато ночей спалювання свічку з обох кінців, раб по гарячій комп’ютерної системи. Або, може бути, ви тільки що провели великий шматок видатків бюджету платити людині ще, щоб виконати все, що складно виконати для Вас. Проте ти виконав його, ви виробництва вашого інтернет-сайту, і це шедевр.

Але ніхто не бере поглянути на нього.

Це популярне питання, що багато людей стикаються. Як ви залучаєте гості на ваш новий сайт?

Ви можете взяти до уваги платної реклами, додавши його у ваш підпис електронної пошти, відображення веб-сторінки адреси більш помітно у вашому магазині, або у вашій організації і транспортних засобів на будь-якому бланку, компліменти ковзає і так далі. Але залежно від розміру Вашої компанії і витрати бюджету, ви можете повинні бути реалістичними, щоб, як багато інтернет-трафіку ці можливості будуть виробляти.

Посилання з інших веб-сторінок є відмінним способом зростання трафіку на ваш сайт. Але залучення цих не завжди так легко, тому що це початкова здається. Якщо вам не пощастить, щоб продати достатню особливо сексуальної, смішний, або цікавий пункт, ви можете виявити, вам потрібно працювати трохи складніше отримати посилання з інших веб-сторінках.

П’ять ідей побудови посилань для отримання ви почали:

1. Участь у дискусійних групах, пов’язаних, форумів і блогів – Демонстрація того, що у вас є дуже хороший ноу-хау в своїй області є чудовим способом побудови і фантастичною репутацією і посилання на ваш сайт. Це може бути складно працювати, але подовжений термін нагороди є для всіх тих, з достатньою відданістю і терпінням. На багатьох форумах дозволить вам включити ваш сайт посилання всередині вашої підписом і чи важливо це до обговорення, то вам могли б мати можливість розміщувати посилання на статті ви написали або навіть корисними товарами, які ви просто продати або компаніям, які ви тільки що доставити.

Слово попередження тут: не спам. Розміщувати посилання і брати участь щоразу, коли ви думаєте, що ви можете додати деяку річ корисна до обговорення. Хороший інтернет-репутації може зайняти багато місяців, щоб розробити в рамках громади, але жодної довіри ви побудували можуть бути просто знищені всередині хвилин з імпульсивним, негативне або легковажне коментарів у спеку з другої.

2. Інтернет каталоги – Є багато інтернет-каталогах перераховуючи веб-сторінок в кожному секторі бізнесу. Ви не повинні сходити з розуму, і спроба отримати собі перераховані в майже кожен сингл в інтернеті, але поставити себе на місце передбачуваного відвідувача на ваш сайт і шукати самому пов’язаних і, швидше за все ті, які вони відвідали б вони повинні дійсно бути пошук для вашого типу рішень або послуг.

3. Соціальні ЗМІ – Соціальні медіа можуть бути дуже потужним процесом залучення трафіку на веб-сторінці. Підпишіться на Facebook, Twitter і Youtube рахунків. Ви будете мати можливість розміщувати веб-сторінки посилання, очевидно, але набагато більш важливо, ви будете здатні сісти за кермо кілька з величезної кількості трафіку з цих веб-сайтів на ваш. Отримати собі участь у спільнотах та дискусіях. Ви могли б бажати, щоб опублікувати деякі відео свого пункту звикаю на Youtube, або створити сторінку про Ваш товар / послугу на Facebook, можливо повідомлення “Пропозиція з днем ​​’на Twitter. Існують різні методи, щоб займатися особи з соціальними медіа, так що не бійтеся прийняти його і зробити його виконати для Вас.

4. Постачальників / виробників сайтів – багато постачальників / виробників раді заслання на сайти своїх клієнтів Інтернету, тому знайти їх і просто просто попросіть посилання! Після всього, коли їх клієнти виконують добре, вони отримують більше замовлень на рішення. Отримання себе перераховані в якості місця, щоб купити один з їх елементів може бути відмінним не лише для зв’язку, але і для додаткових продажів це може принести

5. Віддати дещо і кричати про це – Операційна конкурентів або даючи деякі речі за безкоштовно може бути чудовим методом для створення посилань. Важливим фактором відзначити б сказати осіб про це! Згадування його в дискусійних групах, на форумах і блогах (див. вище!), Використовують соціальні медіа (див. вище!), Додайте ваші конкуренти сторінки для різних веб-сторінках конкурсу в Інтернеті, зробити прес-реліз, додати його в свій блог і т.д.