важливість використання цифрового захисту скрипти завантаження

Як ви думаєте, про людей, записи власного сторінці завантаження, а також обмін її без вашого дозволу? Людина не може визнати, що, однак, це буде, швидше за все, деякі речі ви в даний час відчував цей вид Навіть якщо людина не може це визнати. Кожен раз, коли з’ясовується, з особами, це вважається вони можуть втратити великий відсоток своїх доходів, а цілих 50% усередині деяких ситуаціях.

Я розумію, як саме руйнівні це може бути тому, що я обізнаний про це багато разів. Я мав звичай бути готовим до опору моїй системі, і це причина, чому я був так збентежений. Хакери вимагали мого власного сайту скачати, а також, якщо би відповідав усім Інтернеті, які призначалися ці грабували мою завантажуваного продукту знову і знову, якраз перед моїм партнером і я насправді зрозумів, про це. Я особисто був збережений просто кимось яких знаємо багато про оборону і отримати, що я хочу, щоб мати можливість допомогти людині зараз! Я хочу відкрити вам особливу важливість використання системи безпеки, в якій може запобігти людей, що приїжджають із захищеного доступу до вашої інформації, щоб елементи завантаження будуть доступні тільки від ваших покупців.

У наступних пунктах описані 2 типу щодо захисту завантажити програмне забезпечення, веб-майстрів можуть використовувати, щоб мати можливість запобігти цьому:

1. Можна використовувати програму, в якій запобігає несанкціонованому доступу простим, щоб для користувачів будь-якого спеціального URL, який просто насправді справедливо для будь-якого певну кількість вашого часу. Вони будуть отримувати таку посилання сайту по електронній пошті, а не завантажувати веб-сторінки онлайн точно, де будь-яка людина може отримати його, якщо вони повною мірою усвідомлюють, як саме. Як це зупинити хакерів від обміну Зокрема динамічну гіперпосилання протягом встановленого терміну енергії? Теоретично, вони можуть є час, щоб мати можливість публікувати, що в роботі форуму, а також інформувати інших користувачів, що він доступний тільки, щоб отримати кілька тижнів інший термін. Якщо у вас є великий цифрового захисту завантаження, тобто не буде можливим.

2. Деякі скачати програми захисту захистить вас від цієї проблеми описано вище. Вони будуть робити це, дозволяючи встановити, скільки разів Завантажити URL може бути завантажений. Це дозволяє щодо умов, що найкращий клієнт, можливо, можливість доступу до сторінки, а також дозволяє цим увійти в контакт з людиною, якщо вони знадобляться додаткові доступу. Крім того, він допомагає запобігти крадіжці грабіжників через цифрові вниз завантаження сайту, а також обмін цієї онлайн, тому що ніхто не може можете отримати за наступними вашої розташовані кількість завантажень виявляється, намагався.

Ніхто не хоче працювати важче в їх бізнес просто провести злодій придбати те, ви працювали про занадто довгий час. Ви повинні використовувати електронний захист навантаження вниз, щоб зупинити грабіжників, а також переконайтеся, що ваші гроші тримає у вашому гаманці.