ІТ-спеціаліст користується попитом

Якщо ви шукаєте для кар’єри на передньому краї Electronic Frontier л, то це може бути тільки те, що ви шукаєте. Інформація спеціалісти затребувані по всій Канаді і в усьому світі своїми навичками в комп’ютерний сервіс, мережі, і рух інформації і розвитку Інтернету.

Оскільки все більше і більше компаній розуміють, економія добре спланованою комп’ютерної інфраструктури можемо виготовити для них, тим більше ваші навички в якості ІТ-фахівець буде затребуваний. Потяги сьогодні, і почати свою кар’єру на цьому динамічному, передові поле в якості інформаційного технолога.

Ви шукаєте, щоб оновити або планує змінити свою кар’єру або свої навички? Ви безперервного учня? Ви шукаєте комп’ютерного навчання для самостійного вивчення? Академія Nanaimo до н.е. Навчання кампуса на острові Ванкувер може бути тільки те, що ви шукаєте, це просто кращий спосіб вчитися. Їх програми інформаційних технологій високим попитом і може призвести до успішного складних високооплачуваною кар’єри в цій зростаючої швидкий темп промисловості.

Академія Nanaimo до н.е. Навчання кампуса на острові Ванкувер пропонує навчання для підготовки наших випускників для успішної здачі сертифікаційних іспитів для Microsoft Certified Professional (MCP), Microsoft Certified Systems Administrator (MCSA), Microsoft Certified Systems Engineer (MCSE), Microsoft Certified IT Professional (MCITP) Сертифікація (включаючи адміністратора підприємства та адміністратора сервера), а також CompTIA A +, Network + CompTIA, CompTIA Server +, CompTIA Security + сертифікація.

диплом програми

комп’ютер сервісної служби
Підтримка програмного забезпечення
служба підтримки аналітика
Адміністратор мережі
Спеціаліст шт підтримки

сертифікат програми

+, Network + MCP і підготовка до сертифікації
комп’ютер сервісної служби
Microsoft Certified Systems Administrator (MCSA)
Microsoft Certified Systems Engineer (MCSE)