перетворити ваш сайт трафік в кошти

Створення гроші в Інтернеті немає хорошого таємницю – багато людей зробили це в багатьох методів, і Ви зможете скористатися їх досвідом. Це не легким завданням для досягнення, але потім нічого вартого не є. Якщо у вас є сайт в Інтернеті, прийшов час, щоб почати перетворення відвідувачів у дохід, який ви можете використовувати для оплати хостингу вашого щомісячного рахунку, і, можливо, навіть працювати на ваших сайтах повний робочий день.

Google Adsense. Найбільш добре любив контекстуальні рекламодавець, і, швидше за все, саме краще місце для початку. Підпишіться на рахунок AdSense (це абсолютно безкоштовно) і через день або близько того ви повинні бути затверджені. Дотримуйтесь нескладних дій, щоб отримати код для вашого веб-сайту, а потім просто вставте його. Тепер у вас є показ оголошень на Вашому сайті.

Adsense дійсно фантастичний інструмент, щоб почати монетизацію веб-сторінки, і це може бути єдиним інструментом, ви будете потребувати. Це дуже легко, щоб приступити до роботи, і неймовірно мало змісту необхідно. З іншого боку, найбільш успішним, коли використовується на сайтах з великим текстом, так що якщо ваш сайт не інформаційний характер AdSense, швидше за все, не ваш кращий варіант.

Yahoo Publisher Network. Yahoo Publisher Network, або YPN для стислості, це відповідь Yahoo на Adsense. Незважаючи на це в даний час в бета-версії, ви можете подати заяву на запрошення і почати показ оголошень YPN на вашому веб-сайті, якщо ви прийняті. Дотримуйтесь тими ж методами, використаний з AdSense при використанні YPN, і порівняти, який план генерує більше доларів для вас. Зверніть увагу, що ви не можете запустити AdSense і YPN оголошень на тій же сторінці.

У той час як партнерські це може бути важко, щоб приступити до роботи з партнерською відповідний сайт, це може бути дуже корисним. Кращий метод для отримання доходів було б зробити його як нескладний наскільки можливо для користувача, щоб купити все, що продукт, який ви могли б бути реклама. Визначення своєї партнерської посилання, щоб вони могли цокаються на одне посилання, і потрапити на сторінку оформлення покупки материнських компаній і ви стоїте багато більше шансів зробити продаж.

Adbrite ідеально підходить для сайтів, які можуть і не бути багато тексту, наприклад хостинг зображень сайтів. Ви можете вирішити, скільки стягувати за іншим веб-майстрам для показу своїх оголошень на сторінці, так що якщо ваш сайт має дуже хороший трафік ви в змозі зробити кілька хороших долари з цим.