чому ви повинні дізнатися про Шаман PvP

Шамани гнучкий клас в World Of Warcraft. На більш низьких рівнях вони можуть танк, на більш високих рівнях вони додадуть до кластеру, AOS травми в секунду через ближнього бою, заклинання, або клас, AOS найбільш важливих угруповання роль, зцілення.

Шаман може бути категорія, яка має сенс у PvE (гравець проти атмосфери) і має багато поставляти в PvP (гравець проти гравця) ситуаціях, але це не обов’язково найсильніший категорії для людей, які отримують задоволення від аспектів ПВП World Of Warcraft.

Це не означає, що шамани не може бути ефективним категорії PvP, в результаті гравець, який розуміє спосіб бути хорошою на аренах і полях бою, звичайно, зробить вище, ніж гравець, який не робить. Це просто означає, що шаман, AOS найбільш Poweful інструмент не так корисно, коли перед гравцями протилежних команд.

Шамани, як Цілителі в PvP

Процес, який використовується шаманами, щоб тримати його групу живцем в PvP є ідентичним як процедури, які використовуються для членів кластеру залишитися в живих у PvE, але там, AOS одне ключова відмінність. Заклинання, як шаман, AOS тотем кам’яного кігтя Дону, АОТ мати ніякого впливу на протилежних гравців. Людини опоненти намагатимуться вивезти цілителі в першу чергу.

Використання тотемів шамана в PvP бої іноді марна трата мани. У той час як кожен тотем забезпечує корисну впливають на, ворожі гравці визнають, що вони просто взяли і не можуть залишити їх довго.

корисні заклинання шамана PvP

Підвищення якості та елементного шамани мають явну перевагу над зцілення шаманів в PvP, як вони можуть зробити значно більшу кількість пошкоджень. Шамани роблять вище, ніж шамани, які зосереджені на інших 2 brancehes таланту дерева, як вони, Aore не як заклинання залежних і завдасть великої шкоди послідовно, але вони як і раніше стримуються слабкістю їх тотемів. Однак, є деякі корисні заклинання шамана до використання протягом бою і інших бойових PvP.

Земний шок, низькорівневі заклинання шамана, не слід випускати з уваги, коли перед роликами, але весь фокус у тому, щоб використовувати заклинання правильно. Тому що заклинання може бути використано не означає, що вона повинна бути, чекати, поки хтось на протилежній стороні не кидає і натисніть кнопку Новий ключ для Крижаний шок упередити заклинання активації.

Ланцюгова блискавка є одній у кожному з небагатьох багатоадресні заклинання, що шаман отримує, що, AOS не зацікавлені про тотеми, однак шаман повинен бути розташований використовувати заклинання ефективно. Перша мета може отримати загальний шкода від заклинань і кожен додатковий цільовий займе половину. Якщо шаман не очікується, щоб зажити, це часто є розумним методом розгортатися гільдій. Якщо тотеми ігноруються, що встановлює Тотем магми допоможе шаман, AOS команду з.
Крижаний шок і каміном шоку

Це 2 заклинання шамана, які мають точку елементом додав до них. Крижаний шок буде трохи додаткових ушкоджень, але ці заклинання буде приурочений тому, що в той час як точка результаті на одному починає стиратися, протилежному заклинання, AOS шкоди з плином часу вплив починається. Це дає фундаментальні шамана шамани і додаткові травми в секунду потенціал в PvP

Якщо шаман у надзвичайно сценарієм PvP поза мани і бажання ближнього бою, він може використовувати ряд заклинань, щоб додати травму зброєю, мороз шок маленької точки впливають на що буде залишатися активним на супротивника жодного разу його мета стає недієздатним

Шамани будуть ефективні в PvP і, отже, підвищення дерева є найпростішою вибір для шамана, який хоче піти на поле бою, але в той час як їх навички роблять їх захоплююче, свої сили в PvE речей є їх найбільша слабкість в PvP. Це не є непереборною один. Хороший гравець може легко подолати це.