Іспит 77-601 керівні принципи, як пройти тест Microsoft необхідним практиці

Іспит 77-601 можна сказати, як посилання на Microsoft Office 2007 в. Цей сертифікат підійде краще для початкового рівня професіоналів, які хочуть почати кар’єру в галузі інформаційних технологій. Цей сертифікат підійде краще для кандидатів, які зацікавлені в досягненні сертифікації Microsoft з використанням Microsoft Office 2007. Для проведення атестації з MCAS сертифікації (Microsoft Certified Application спеціаліст), кандидати повинні скласти цей іспит разом з сертифікати, такі як 77-603, 77-604, а також 77-605 іспитів.

Вимог до іспиту 77-601:

Цей іспит підійде краще професіоналів, які зацікавлені в початку кар’єри за допомогою функції пакету Microsoft Office. Посадові обов’язки включають позначення, які відіграють важливу в додатку Microsoft Word. Для того щоб отримати право на написання цього іспиту, кандидат повинен мати базові знання комп’ютера і ця сертифікація також підійде краще професіоналів, які мають досвід роботи у вирішенні бізнес за допомогою Microsoft Office 2007 або іншого офісу Microsoft додатків.

Які навички, які оцінюються для іспиту 77-601?

Основна відповідальність за цей іспит включає в себе знання кандидата і навички в таких завдань, як форматування документів Word і інші файли. Іспит включає в себе тему створення, а також настроювання документів. Засвідчуючи з цим іспиту зможуть виконувати різні завдання, такі як створення планування в документації, форматування, а також створення документів, маніпулювання текстами, Створення керуючих сторінок, форматування абзаців та інших документів пов’язаних т.д.

Іспит Цілі:

Нижче наведені 77-601 іспит мети / тема обриси, і вони:

1) Створення та налагодження документів
2) При форматуванні всі документи Word / зміст
3) Робота з візуальним вмістом
4) Організація змісту
5) розгляд та коректура всю документацію
6) обмін, а також забезпечення утримання.