Мережа + іспит Підручник мережевих карт (NIC)

Частина проблеми складання іспиту Network + навчається про всі різних типів обладнання мережі потрібно. Сьогодні ми поглянемо на життєво важливою частиною підключення до мережі, мережевої карти (NIC, вимовляється як “Ніка”).

Мережевий адаптер пристрою або картки пам’яті, що дає господар фізичного підключення до мережі. NIC, як правило, внутрішнього устрою, але вона може бути видалена і замінена іншою NIC. Мережеві адаптери вважаються фізичні пристрої шару і робота на рівні 1 моделі OSI.

Більшість питань, пов’язаних з мережевими картами відбуваються до пристрою навіть додав до мережі – тому що покупець не робив їх дослідження. Всі мережеві карти не створені рівними. Деякі з них для мереж Ethernet, деякі для Token Ring і швидкісні можливості змінюються також. Не думайте, що NIC даного постачальника буде відповідати вашим пристроєм і дасть вам бажаний результат. Швидке відвідування веб-сайті виробника і в декількох хвилинах дивлячись NIC характеристики можуть зберегти вам багато неприємностей надалі.

Ще один NIC попередження – не поспішайте, коли ви установкою нового NIC. Переконайтеся, що пристрій вимкнений, і переконайтеся, що ви правильно заземленою, підключивши заземлюючий браслет на зап’ясті. В іншому випадку, ви можете надіслати статичної електрики в місцях на вузлі, де він тільки збирається привести до пошкодження.

Ваша нова мережева плата повинна також поставляються з вказівками, як завантажити драйвери для цієї картки. Драйвери звучить як щось фізичне, але це не так. Водії просто файли програмного забезпечення, які необхідні на хост для того, щоб NIC щоб працювати правильно. Продавці використовується для включення драйверів на компакт-диски з їх мережевими картами, але тенденція зараз, щоб включати в себе інструкції про те, де скачати драйвери з веб-сайту виробника.

Що робить піддається випадкові Виверт-22: “Якщо у мене немає цього пристрою в мережі ще, як я можу завантажити драйвери” Якщо господар не має підключення до мережі, можливо, буде потрібно завантажити драйвера до хосту, що робить, скопіювати файли на компакт-диск і встановити драйвери з компакт-диска.

Ви побачите дві різних вогнів на типовому NIC, зелений і бурштиновий. Залежно від того, у господаря є підключення до мережі чи ні, світло горітиме, блимати, і на вулиці. Іноді блимає добре, іноді це не так! Ось керівництво до квітів ви побачите на NIC:

Постійно горить підключення присутня. Це посилання світла, як правило, зеленого або виключений. Зелений гарний, від це не так! Це світло має залишатися зеленим кольором. Якщо ви бачите це миготливий зелений, це ознака нестійкою зв’язку, яка є химерний спосіб сказати “одна хвилина роботи комп’ютера від мережі, в наступну хвилину це не”. Швидше за все, або мережевий адаптер або кабель, підключений до NIC буде погано. З зеленим світлом, блимати не бажано.

Блимає жовтим показують наявність колізій. Ви побачите це спалах іноді навіть на здоровій мережі, але ви не хочете, щоб побачити його блимати так часто, що він виглядає як світиться помаранчевим світлом!

Якщо у вас є підключення до Інтернету у себе вдома, ви можете побачити ці вогні в дії для себе. Зелений і жовтий світло буде поруч, де кабель від модему підключається до комп’ютера.

У деяких випадках, ви будете мати комп’ютер, який втрачає підключення до мережі. Я раджу вам завжди починати усунення неполадок мережі на фізичному рівні моделі OSI, і що означає перевірку як на мережевій карті і кабелю, підключеного до нього. Особисто я б поміняти кабель з перших, так як вони, здається, йдуть погано частіше, ніж мережеві карти, але це залежить від вас. Якщо ви поміняти мережеві карти і ви все ще не можете отримати комп’ютер в мережі, спробуйте покласти новий кабель дюйма