Патріотичний акт дотримання та перевірки особи

Розділ 326 Закону про патріотизм потрібні США міністр фінансів розробити положення, що встановлює мінімальні стандарти щодо ідентифікації клієнтів для відкриття нових рахунків у деяких фінансових установ. Федеральна банківська регулюючими органами спільно розробили правила для здійснення Розділ 326. Що регулювання є відомий як “правило ПІК”, тому що вимагає від банків, ощадних асоціацій, кредитних спілок та декого не-федеральному веденні банків написали програми ідентифікації клієнтів (CIP).

Мінімальні стандарти, встановлені для ЦПП призначені для дозволяють фінансовим організаціям створити розумну впевненість щодо істинної особистості своїх клієнтів. Один з компонентів CIP Тому для перевірки справжності кожного клієнта. Іншим компонентом є сканування кожного клієнта проти уряду лист (и) відомих або підозрюваних терористів чи терористичних організацій.

Патріотичний акт відповідності та ваших клієнтів
Коли новий клієнт відкриває рахунок для отримання послуг від фінансової установи, CIP вимоги застосовуються і іноді може вплинути на якість обслуговування клієнтів. Такі послуги можуть включати депозитні рахунки, поточні рахунки та інші види рахунків. Клієнти можуть входити особи, корпорації, товариства, трасти і т.д. спосіб фінансової установи підходи перевірки особи і дивитися список сканування зусиль несе потенційну формувати свою враження клієнтів від обслуговування. Перевірка особистості Інструменти і перегляньте список перевірки програмне забезпечення може відігравати важливу роль у Patriot фінансової установи програми дотримання Закону. Раціоналізацію певних зусиль Патріотичний акт відповідності може призвести до більш ефективного виконання програми, тому що програмні засоби зазвичай приносять більш високий рівень точності та ефективності процесу. Мабуть, не менш важливо, багато програмні засоби може зробити це при мінімізації тертя, випробовується клієнтів. Як фінансові установи конкурують за дохід, загальне враження клієнтів може сприяти вартості бренду і нижньому рядку фінансової установи.

Патріотичний акт програмного забезпечення може спростити дотримання Патріотичного акту
Задоволення конкретних вимог Патріотичний акт відповідності може бути дорогим для організації, але не в змозі зробити так може бути значно дорожче. Штрафи та пені, пов’язані з неадекватним програм Патріотичний акт відповідності були значні, але шкоди репутації фінансової установи може бути ще більш дорогим. Якщо негативної інформації підриває довіру клієнтів, фінансовим інститутам може вибрати зменшити кількість продуктів і послуг, які вони використовують, або, можливо, повністю розірвати свої відносини з установою. Це може негативно позначитися на нижній лінії та цифри знизити вартість бренду установи. Крім того, нормативні дії можуть відволікати ресурси – в тому числі топ-менеджери рівня – від зосередження на виручку і рентабельність, поки вони Розробка і здійснення необхідних коригувальних дій. Patriot Act програмне забезпечення може допомогти фінансовим установам для задоволення певних вимог дотримання та захисту нижньої рядку своєї організації.

Порада: методи ідентифікації клієнтів
При виборі документів, розглянути пов’язані з цим ризики. Якщо даний документ не дуже добре відомі вашого персоналу, чи будуть вони в змозі визначити шахрайство? Якщо це іноземний документ, ви будете приймати його тільки в супроводі іншого документа, що засвідчує особистість? Чи будете ви вимагають завірені копії будь-яких документів? Пам’ятайте, що це важливо, щоб забезпечити розумну впевненість, що ви знаєте справжню особистість кожного клієнта.

Боротьба з шахрайством починається з пильною перевірки особи. Розуміючи потенційний ризик шахрайства ідентичності буде тримати вас напоготові щодо потенційних тактики і оманливою осіб.