Сертифікація Cisco CCNA іспит Підручник префікс позначення

Коли ви готуєтеся до здачі іспиту CCNA і заробити цю бажану сертифікації Cisco, ви повинні бути повністю підготовлені для багатьох видів бінарних і підмереж питання Cisco може кинути на вас. Ви також повинні бути знайомі з різними способами, в якому маска підмережі може бути виражена, як у наступному:

255.255.255.0

/ 24

Вірте чи ні, ці два значення точно так само. Перша маска виписані в більш знайомої пунктирною десятковий формат, і ви знаєте, дивлячись на ці перші три октету, що кожен біт встановлений в “1”, так як максимальна величина такого октет 255.

Друге значення представляє собою точно таку ж маску, тільки це значення виражається в префікс позначень. Це конкретне значення буде вимовляється як “слеш двадцять чотири», а 24 являє число послідовних ті, які встановлені в масці підмережі.

Ті з нас, хто терпіти не можуть вводити цифри особливо цінують це, оскільки це означає, що ви повинні ввести набагато менше числа для подання маски підмережі. Крім того, це набагато легше обговорювати в масках префікс позначення ніж десяткового. (“Я думав про використання двох-п’ятдесяти п’яти два-п’ятдесят і п’ять два-п’ятдесят і п’ять нуля маски, але потім вирішила використовувати два-п’ятдесят і п’ять два-п’ятдесят і п’ять два-п’ятдесят і п’ять один-двадцять вісім маску … »)

Переконайтеся, що ви відчуваєте себе комфортно з префіксом позначення, перш ніж приймати ваші CCNA іспит. Як і документації Cisco, ви, швидше за все, побачити маски експресуються як у десятковому і префікс позначення, і ви повинні бути готові використовувати обидва, як добре!