дізнатися більше про IBM Rational сертифікаційних іспитів

IBM Rational забезпечує технічну, щоб відремонтувати, як проектувати, код і доставити їх рішення у вигляді програмного забезпечення та програмного забезпечення, вбудованого обладнання для того, щоб створити все більше і більше сучасних та інноваційних продуктів і послуг, які задовольняють потреби клієнта, забезпечити вирішення більш швидше і простіше, з меншою вартістю, меншим ризиком і більше оптимізоване рішення. Для того щоб отримати більш оптимальне рішення, IBM Rational забезпечує практиків використовувати це інтегрований інструмент так, щоб технічні може потужно і грамотно виробляє продукцію та послуги, які відрізняють ефективність бізнесу.

Основному бізнесу вимагає рішення в таких аспектах, які перераховані
• Їх доходи від інвестицій, майно має бути максимальним, якщо ми комп’ютеризації та впровадження кращих практик, які підвищать ефективність і послідовність для свого бізнесу
• Бізнес завжди потрібне гнучке рішення і ця послуга може бути реалізована з відкритою, взаємної і загальної навколишнього середовища, так що нові зміни можуть бути легко розміщені у бізнес.
• Зведення до мінімуму витрати і ризики, приєднавшись розподіленої панелі і забезпечують захист та контроль доступу до розподілу ресурсів.

IBM Rational Software і випуску системи дозволяють вам описати, комп’ютеризацію, і включати основні особливості програмного забезпечення і систем доставкою за ролями, від бізнес-аналітика в конструктор, розробник, постачальник рішень, тестер, і керівник проекту. IBM Rational рішення будуть перевірені, всеосяжної, відкритою і компоненти.

IBM Rational це не тільки інструмент, але він також надає змінені контури, які підкреслюють кращі практики і процедур, які зроблять багато високопродуктивна панель програмного забезпечення і практиків успішним. Розробники можуть отримати впевненість у програмному забезпеченні і розробці програмного забезпечення життєвого циклу, підтримуючи кожен член команди розробників, бізнесу та оперативного зацікавлених сторін. IBM Rational дозволяє команді розробників вибрати широкий спектр мов програмування, платформ розгортання і партнера технологій.
IBM Rational Software дозволяє бізнесу
• Перетворення інформаційних технологій
• Оптимізація активів технології
• Доставка інтелектуальних продуктів
IBM Rational надає рішення для наступних
• Бізнес-планування та Світогляд: IBM Rational має можливість ефективно прагнути революцію, шикуючись в технології бізнесу і оперативного здійснення політики
• Комплексний та вбудованих систем: забезпечує просте рішення для управління і розвитку складних виробів і систем
• Проектування, розробка та впровадження: Це забезпечує рішення для виконання, пропонувати і запевнити програмного забезпечення і систем.
• Управління життєвим циклом додатків: За допомогою цього ви можете контролювати потік індивідуальних, процедур та інформаційних протягом усього життєвого циклу розробки програмного забезпечення.
• Безпека та відповідність управління: в якості забезпечення заявки, захищати дані і зібрати організацію для додатків і веб-сайтів.

IBM Rational рухатися в напрямку розвитку кожної фази життєвого циклу програмного забезпечення розвитку. Інженери можуть отримати вигоду, використовуючи цю технологію в якості менеджера проекту покращує успіху і надійності проектів. Архітектори уявити, досліджувати і спілкуйтеся бізнес-процес дизайну і вимог до системи, а потім допомогти їм у виконуваний код для розробки програмного забезпечення швидше. Розробники і вся команда може також працювати разом, щоб через комп’ютеризацію всього життєвого циклу програмного забезпечення.