переваги супутникового широкосмугового доступу в Інтернет і його здібностей в шкаралупі горіха

Як споживачі, ми не повинні знати, технічної точок супутниковий широкосмуговий інтернет, щоб мати можливість його використовувати. Проте, розуміння основ може допомогти вам вирішити, якщо це технологія, яка підходить саме вам.

Корисно пам’ятати, що мета інтернет-технологій доступу для вас, щоб дістатися до Інтернету – і для того, щоб дістатися до вас. Бо те, що є найбільш важливим для середнього споживача швидкістю, при якій потоки даних і надійність з’єднання, це те, що змушує інновацій.

Раннє підключення було зроблено через наші телефонні лінії і приймаючий модем (я досі чую “щебетання”.) Цей метод був повільним, тому що тільки так, дані можуть бути передані через вузькі лінії устаткування і технології могли тільки розмістити стільки швидкістю. Ця технологія в даний час називають “вузькосмугових”.

У цей самий простими словами, “широкосмуговий” саме те, що він має на увазі – широка ширина смуги передачі, що дозволяє більше даних, щоб проходити через більш швидкими темпами. Найпопулярнішими системами широкосмуговий доступ в Інтернет DSL (пряма лінія абонента) кабелю і 3G (або «Третє покоління», яка працює для наших мобільних пристроїв.) На жаль, кожна з цих систем має свої недоліки і не може забезпечити для великого числа людей, в основному люди, що живуть у віддалених районах. Короткі за все те, що ці системи вимагають від користувачів залишилося жити не більше, ніж у середньому 18 000 футів від телефонної станції.

Для цих споживачів, супутникового широкосмугового доступу в Інтернет на перевірку виявляється бажаним рішенням. Супутникова антена може бути встановлена ​​в будь-якому місці і, оскільки вона отримує дані від станцій високо над землею, де людина живе не є проблемою. Крім того, Широкосмуговий супутниковий Інтернет працює з такою ж швидкістю, як і інші, так що з його допомогою ви обов’язково отримаєте до Інтернету, і ви отримаєте там швидко.

Недоліки в тому, що це може бути дорогим в установці і з урахуванням характеру Всесвіту може кожен раз в той час, бути перервана. Деякі з цих сполук переривань може статися через розташування замовника або якщо пропускна здатність в даний час перевищено. Для вирішення цих завдань, все більше число інтернет-провайдерів супутникового Широкосмугові підвищенні рівня технічної підтримки і зниження вартості передплати, так що, безсумнівно, є послуга, щоб розглянути.

Ми сподіваємося, що вам сподобалося основи і бажаю вам успіхів у залишатися на зв’язку!