що я знаю …

Поряд з зростанням Інтернету, новий стиль життя відбулося. Більш базі Інтернету робочих місць створюються з солодким робота на дому метод, новий онлайн ідеї з’являються скрізь, таких як PayPal, Ebay, і facebook. Новий жаргон Інтернету використовуються ліві і праві, такі як “eBay Давайте, що річ” для давайте покласти його на інтернет-аукціоні або “Я тільки Google, що і з’ясувати,” тому що я буду шукати його на двигун Google пошук або “Wiki це “для подивитися його в вікі спільноти. Здебільшого, люди зручні в адаптації до нових умов, так як воно може бути засноване від деяких речей в офф світової лінії, але цей термін вікі можна вважати тільки для Інтернету.

Вікі це колекція веб-сторінки, розроблені з тим щоб кожен, хто звертається до нього внести свій внесок, або зміна змісту, за допомогою спрощеного мови розмітки Згідно Вікіпедії, одним з найвідоміших вікі. Вікі вперше розроблена Уорд Каннінгем, який є розробником першої вікі, WikiWikiWeb, в якому він описав систему як «найпростішу онлайн однієї бази, які могли б працювати”. Йшов час, його теорії та його система виявилася корисною і в даний час широко використовується для багатьох цілей, в основному, як і веб-сайти інформативні управління знаннями, а також деякі використовує для інтернет-спільноти.

Хоча це не має нічого спільного, вікі часто використовуються, щоб створити спільноту в Інтернеті, де користувачі внесок для створення спільних веб-сайтів, щоб додати більше до спільноти архіві. Веб-сайти в основному судять по їх розмір архіву і свої хіти або скільки людей відвідує веб-сайті разом з точність представленої інформації. З його особливостями якого легко дістатися, деякі сьогодні вікі в даний час використовуються як спільнота сайтів, як MySpace і facebook.

Wiki спочатку слово в гавайському для “швидких”, але було висловлено припущення, що це позначає першу букву слова “що я знаю”, так як вікі колекція інформативних веб-сайтів з боку громадськості про те, що вони знають. Подвійне ребро цієї системи є те, що хоча більша частина інформації може бути корисним, оскільки він відкритий для публіки, вона могла б надати неправильну інформацію, представлену когось глядачів або навіть величезну кількість інформації може зробити це важко для людей шукати інформацію, яка їм потрібна.

Нові заходи безпеки, прийняті кожним вікі населення з метою недопущення подвійного краю природа вікі. Першим заходом вони приймають контролює зміни і уявлень, зроблених користувачами. Громад відзначити, що зміни, внесені були останні і позначити їх як що, поки вони не будуть перевірені і доведені правильними багатьма користувачами. Звичайно, це можливо, що співтовариство може призвести до неправильного або навіть графіті вандалізмом на сайті, але це, здається, працює добре. Інші заходи безпеки вжиті в тому, що вони записують IP адреси людини редагування статті, так що, якщо вони довели свою вандалізмі сайт, вони будуть заборонені. Але для більшої частини, це приємно бачити новий інтернет-ресурс, який, здається, працює добре в той час як кожен бере участь.