що 70-293

70-293 Назва: Планування й підтримка Windows Server 2003 мережевої інфраструктури
Цей іспит був доступний серпня 2003 року, і це пов’язано з MCSE сертифікації, яка облікових даних для тих ІТ-фахівців, що працюють в дуже складній атмосфері середніх і великих організацій масштабу. Кандидати з 1 року практичного досвіду впровадження та адміністрування мережевої операційної системи з наступними характеристиками є плюсом.

• 250-5000 робочих станцій
• З 3 або більше фізичних місцях
• З 3 або більше контролерів домену
• Мережеві послуги та ресурси, як обмін повідомленнями, бази даних, проксі-сервер, файловий сервер і сервер друку, брандмауер, Інтернет, Інтернет, віддалений доступ і керування комп’ютером.

• Вимоги до підключення, таких як підключення офісів і окремих користувачів у віддалених місцях усередині корпоративної мережі, а також для підключення корпоративних мереж з Інтернетом.
Крім того, кандидат MCSE рекомендую мати практичний досвід у цих частинах.

1. Для реалізації та управління настільної операційної системи
2. Проектування мережевої інфраструктури

70-293 Відповідні сертифікати:

Після проходження цієї сертифікації ви отримаєте MCP статус, а також кредит на ці сертифікати.

MCSE:

• Сертифікація Microsoft системний інженер
• MCDBA: Microsoft Certified Systems інженер з сертифікації Windows Server 2003

Як скласти іспит 70-293:

Ну, ви повинні мати достатні знання про Microsoft Windows Server 2003, а потім застосовують для складання іспиту. Якщо у вас достатньо часу на підготовку потім приєднатися учбовий центр Microsoft та блоги, щоб контактувати. Також приєднається ІТ-сертифікації форумів, доступних в Інтернеті, щоб отримати відповіді на свої запитання.
Якщо у вас немає достатньо часу для підготовки, вони вас порадив звернутися за самодіагностики двигунів, сертифікація підручники і практика іспитів доступні на інтернет-ринку підготовленого експертом спеціаліст іспитів.