які окуляри нічного бачення для

Окуляри нічного бачення, мабуть, один з самих практичних винаходів минулого століття. Вони заповнюють необхідно, що людство з тих пір вона перетворилася погляд – потрібно бачити в темряві.

Звичайно, прилади нічного бачення далеко не єдиним засобом вбачаючи в темряві. Фари, ліхтарі і навіть пожежі виконують ту ж функцію з більш простою технологією … Але там, де штучні джерела світла є проблеми в тому, що, хоча вони дозволяють вам бачити в темряві, його тільки в обмеженій області. Окуляри нічного бачення не мають таких обмежень.

Замість створення світла, прилади нічного бачення дозволять вам побачити в розширеному спектрі світла. Весь світ є частиною електромагнітного спектру і, як правило людський зір обмежується невеликий розділ відомий як “видиме світло”. Окуляри нічного бачення бувають різних форм, від більш простих пристроїв, які просто дозволяють оку, щоб зібрати більше видимого світла, до пристроїв, які використовують інфрачервону або електромагнітного спектру для нічного бачення.

У них також є ще одна важлива перевага – здатність бачити в темряві, не роблячи себе найбільш помітною річчю в ніч. Ви можете запитати, чому це перевага нічного бачення дійсно має значення, але це одна з основних причин окуляри нічного бачення стають все більш популярними для використання в приватних, державних і комерційних.

Використання приладів нічного бачення:

1. Військових операцій; не дивно, армій по всьому світу зробили ефективне використання окулярів нічного бачення в нічний час операцій. Військові розробки на основі технологій нічного бачення протягом останнього століття, створюючи перше покоління істинних окуляри нічного бачення під час В’єтнамської війни. Тим не менш, снайпери в армії США і німецькі танкісти використовували технологію більш простий «нічний скло” ще в WW2.

2. Безпеки; менш драматично, але не менш логічне використання окулярів нічного бачення в охоронному бізнесі. Багато камер відеоспостереження включити деякі форми нічного бачення, але для великих областей, співробітники служби безпеки часто використовують прилади нічного бачення. Це дозволяє їм підходити порушників і злочинців, не привертаючи уваги зловмисників з їх підходом. Багато приватні користувачі окулярів нічного бачення також використовувати їх для цієї мети.

3. Навігація, окуляри нічного бачення дозволять вам побачити набагато ясніше, ніж факел. Замість того, щоб вузький промінь світла, всього середовища в цілому можна розглядати ясно як день. Це особливо корисно в лісових середовищах, де після зарослим стежках часто може ввести в оману за допомогою вузька спрямованість світлі смолоскипів. Крім просто гуляти, прилади нічного бачення дозволяють людям управляти позашляхових в небезпечній місцевості, де б фари дають неповну картину навколишнього середовища і особливо корисні для пілотів. Пілоти вертольотів і невеликих літаків використовувати окуляри нічного бачення, щоб зробити посадку підходи в погано освітлених приміщеннях, або щоб побачити деякі з місцевості під ними для кращої навігації.

4. Дика природа діяльності; трохи більш приємним використання окулярів нічного бачення можна знайти в дикій природі. Любителі природи є одними з основних комерційних користувачів технології, використовуючи окуляри, щоб орієнтуватися в пустелі в темряві, і, щоб побачити нічний дикої природи. Без окулярів нічного бачення, цього, як правило, неможливо – ходити з факелом, як правило, більш ніж достатньо, щоб відлякати оленів, кроликів, борсуків та інших тварин.

5. Правоохоронних органів; Крім можливості ганятися за злочинцями в темряві, деякі форми прилади нічного бачення додатковою перевагою. Тепловізійні прилади можуть виявити дивовижне розуміння останніх діях в області, чи то просто тепло залишки слідів або навіть чи підозрювані заглиблених об’єктів або навіть сховав їх у стінах. Навіть якщо здається, незаймані області неозброєним оком, теплові окуляри можна виявити явні ознаки такої діяльності.