інтернет-гуру завдає удар проти “недоліки”, британська влада планують охороняти молодь в Інтернеті

PROFESSIONAL в області захисту дітей в Інтернеті і постачальника надійної та простій системі гарантій комп’ютера вдарив тому на уряд Великобританії планує блокувати законний доступ порнографії в постачання як “недоліки і погано продуманим”.

Міністр культури Великобританії Ед Vaizey порадив газеті Sunday Times, що уряд Великобританії дивився на методах введення законів Великобританії, щоб зупинити правові сайти ПОРНО на джерело.

Однак ведучий ІТ-консультант Натан Райт, з famend підлітком Інтернет Система захисту CYBERminder ™, заявив: «один розмір підходить всім це ідея, яка не буде працювати. Інтернет являє собою по всьому світу, а не національним феноменом ».

Харчування має бути в руках мами і тата негайно – не після декількох років обговорень, сказав пан Райт.

“У той час як високий рівень обговорення на цю тему критичні назріла давно є, ймовірно, буде занадто багато технічних, етичних і правових проблем, потенційно цієї концепції,” сказав він.

«Пропоновані Великобританії тільки закони в пару років рекомендується служить слабкою втіхою для батьків, чиї діти зараз знаходяться розкриваються до небезпек онлайн порно.” У відповідь на пропозицію уряду, Микола Лянсман, генеральний секретар ISPA (Internet Service Асоціації Провайдерів) заявив: «ISPA твердо вірить, що контролювати доступ підлітка до Інтернету має управлятися матері і батька та опікунів з інструментами провайдери надають, а не нав’язуватися зверху вниз”.

Натан Райт працює “контролювати і збережи» сайт і повністю згодна з коментарями Лянсман це говорить: “CYBERminder вже дає дуже життєздатний рішення цієї проблеми захисту дітей в Інтернеті Насправді підлітки хочуть мати доступ до більш широкого вибору веб-сайтів, чому. молодший дитина і наша легка ключових USB гаджет обслуговує це, тим не менш, у той час як важливо пропонувати гарантій. ”

Всі матері і батька може вибрати відповідну безпеку для своєї дитини, або діти з ряду віків, а CYBERminder доступна для під-дев’ятки, з 9 до 12 і 13 і за кадром, в дуже простий у використанні нетехнічних шляху. Мати і батько самі можете отримати доступ до Інтернету з тим, щоб бути обмежена.

Використання Інтернету в наші дні буде нормою для дітей у віці чотирьох років. Вони швидко дізнатися, як вони можуть знайти те, що вони шукають використанні пошукової видачі, такі як Google і Yahoo. Проблема в тому, діти регулярно спотикаються зміст, який не підходить для його віку, такі як порнографією, азартними іграми і насильством.

Костюм Міранди, співголова безпечніше Media, які кампанії, щоб до середовища для молоді, повідомив BBC, що дорослих там на веб-зараз дуже відрізняється від будь-якого, яка пройшла before.She процитував звіт, складений США консервативний мозковий Уізерспун інститут, який припустив, що легкий доступ до порнографії завдає шкоди деяких молодих людей. “Діти стають залежними в підлітковому віці до порнографії в Інтернеті”, сказала вона. “В даний час вони психічно пошкоджений таким чином, вони не можуть взаємодіяти в інтимних відносинах.”

Безпечніше Медіа підтримки будь-які заходи, щоб зупинити порнографію досягненні сімейне середовище. “Те, що ми говоримо про цензуру, щоб захистити наших дітей”, сказала вона.

Натан Райт сказав: “як влади, так і приватний сектор повинні працювати разом, щоб звести до мінімуму можливі прикро, що небажаний контент може призвести наших дітей».

Вибір доступні для мам і тат тепер дозволяє їм робити те, що уряд вимагає, без необхідності приймати закони або використовувати підхід кувалдою.

CYBERminder, британський винахід, складається з простих у використанні USB-ключів, які керувати тим, що матеріал дітей та підлітків можна домогтися доступу до зі своїх комп’ютерів на дому.