Топ довірених Інтернет ID Обами пріоритетом

Адміністрація Обами в даний час працює за схемою, яка зробить кіберпросторі утопії, де фінансові операції та обмін інформацією здійснюється в безпечному середовищі.

Єдиний державний міністр торгівлі Гері Лок показав плани з розробки Національної стратегії надійних тотожності в кіберпросторі (NSTIC), довірений екосистеми Інтернету ідентичності, спрямований на обмеження шахрайства та крадіжки персональних даних і в той же упорядкування онлайн-транзакцій.

Екосистеми Інтернету ідентичності план в даний час у стадії розробки, але адміністрація Обами випустить його протягом декількох місяців, каже Локк, який говорив у Стенфордському інституті досліджень економічної політики в Каліфорнії в п’ятницю.

В екосистемі ідентичності Інтернеті, люди не мають пам’ятати зростаючий список імен користувачів і паролів для різних онлайн-сервісів. Замість цього, вони зможуть авторизувати себе онлайн через безпечний, приватних і сумісних повноваження.

По суті, екосистеми Інтернету ідентичності працює як великий брат всі великі механізми Брат реалізована в Інтернеті, щоб гарантувати, що люди є тими, ким вони є, перш ніж вони могли отримати доступ до електронних фінансові дані і медичні записи. Довірений екосистеми Інтернету ідентичності є частиною кіберпростору нинішньої влади Policy Review який був випущений у травні 2009 року.

Локк, який позначив рамках екосистемного ідентичності Інтернет на заході Стенфорді з представниками Білого дому координатор кібербезпеки Говард Шмідт, намагався розвіяв побоювання конфіденційності груп над планами.

“Ми не говоримо про національного посвідчення особи”, сказав Локк. “Ми не говоримо про контрольованих урядом системи. Те, що ми говоримо про підвищення безпеки та конфіденційності, а також зниження і, можливо, навіть позбавляючи користувача від необхідності запам’ятовувати десятки паролів, шляхом створення та використання більш надійним цифровим посвідченнями “.

Критики плану побоюються, що замість забезпечення ідентичності та операцій в Інтернеті, особистість екосистеми замість цього зробити навпаки.

Коли план був вперше представлений в червні минулого року, Джон Pescatore, віце-президент і науковий співробітник Gartner Research, було дуже вокальні, кажучи, що складний, пароль в собі структури, такий як екосистема ідентичності Інтернет був не вирішення проблеми кібербезпеки. Кіберзлочинність процвітали за рахунок використання багаторазових паролів. Для вирішення цієї проблеми, уряд повинен, а не прагнути звести до мінімуму використання таких паролів і вибрати одноразові паролі або інші сильні механізми аутентифікації, сказав він.

Деякі веб-користувачів вважають, екосистеми Інтернету ідентичності є частиною глобального плану для відстеження користувачів ідентичності та діяльності в Інтернеті. Інші сказати схема обмежує свободу мови, яка є те, що у всесвітній павутині о.

Джим Демпсі з Центру демократії та технологій, який також був на заході Стенфорд, заявив, що це має бути добровільним і створена приватним сектором, в іншому випадку, “вона не довірятиме.”

Прихильники план, однак, сказав, що побоювання з приводу ідентичності екосистеми Інтернету випливає з відсутності розуміння про те, як він буде працювати.

Як саме буде особистість екосистеми забезпечення безпеки кіберпростору? Екосистеми центри на чотирьох основних відра, пояснив Шмідт:

1. Це добровільна. Якщо користувач встановлює захищене посвідчення особи, а потім вирішує повернутися до стандартної декількох пароля методом для різних онлайн-транзакцій, він може зробити це.

2. Екосистема буде працювати тільки якщо користувачів Інтернету впевнені, що угоди та / або обмін інформацією є безпечним.

3. Системи будуть сумісні або залежать від різних систем безпеки та механізми реалізовані різними компаніями. Це зробить практично неможливим для кіберзлочинців цільової конкретним суб’єктом і поставити під загрозу безпеку інших.

4. Система буде економічно ефективним і зручним для користувача.
У той час як мета і основні принципи екосистемного ідентичності Інтернет вже відомі, так він буде виглядати насправді досі неясно. На думку Локка, Білий дім ініціює план, але більша частина його буде залежати від участі приватного сектора, перш ніж вона навіть приймає від землі. Насправді, уряд хоче приватного сектора з розробки та реалізації програми.

Міністерство торгівлі США буде створення національного офісу програми, яка допоможе дотримання ідентичності екосистеми, сказав він.