як досягти верхньої рейтингу в пошукових системах – п’ять ключових моментів

Святий Грааль для будь-якого власника веб-сайту є досягнення верхньої рейтингу в пошукових системах для його / її цільові ключові слова і фрази. Це призведе до безкоштовних органічний трафік і доходи. Ключове слово досліджень відіграє дуже важливу роль, і ви повинні вибрати ключові слова з великою кількістю трафіку, але обмеженої конкуренції. Інструмент добору ключових слів від Google є хорошим ресурсом, який може допомогти вам у цьому процесі.

Після ваших ключових слів і фраз, були вирішені на веселі старти! Досягнення високих рейтингів пошукової системи є тривалим процесом і вимагає самовідданості. У цій статті ми торкнемося п’ять основних напрямків необхідних для топ рейтингу.

1.Submitting твій сайт в пошукових системах і каталогах
Пошукові системи будуть сканувати та індексувати ваш сайт, зворотні посилання на ваш сайт створений шляхом перерахування вашого сайту в каталогах і експозицію вашого сайту для вашого цільового ринку через Вашого сайту в каталозі під правильним категорії на каталоги.

2.Exchange посилання з сайтів шановних (взаємні посилання)
При обміні посиланнями завжди гарантувати, що сайт, який Ви даєте посилання на має більш високий PageRank, ніж вашого сайту, щоб забезпечити максимальну вигоду. Одним з факторів, що пошукові системи використовують виділити значення для сайтів заснований на кількості високу якість зв’язку на сайті є. Якірний текст використовували надзвичайно важливо, і ви повинні завжди використовувати ваші основні ключові слова. Ніколи не посилаються на “поганих» сайтів, оскільки це може призвести до штрафів від пошукових систем. Погані сайти включають в себе дорослою і ігрові сайти.

3.Set план профіль сторінках Twitter і Facebook
Twitter і Facebook знаходяться відмінні місця, щоб продати себе, і ви повинні просування вашого сайту безперервно на обох. Google почав включати твіти та Facebook повідомлення на сторінках результатів пошукової машини.

4.Bookmark вашому сайті
Закладки ваш сайт на вибраного, StumbleUpon і решта генерує зворотні посилання на ваш сайт, а також сприяє вашого сайту. Пошукові системи сканують цих закладок на сайти, і вони підвищать значення, виділене для вашого сайту, якщо це закладка.

5.Post коментарі до блогах і форумах
Коли ви надсилати коментарі на відповідних блогах і форумах високої якості зворотних посилань генеруються. Завжди пам’ятайте, щоб використовувати ваші ключові слова в якірний текст посилання назад. Це дуже важливо, щоб отримати можливість надсилати коментарі дійсна на блозі або форумі, або ж він буде видалений. Є робити-слідувати і не-наступних блогах. Робити-слідувати блоги передати свої PageRank з посиланням і не-слід-блоги ні.

Можна було легко написати список 101 статті, що стосуються всього, що може бути зроблено для поліпшення рейтингу в пошукових системах. Приведена вище форма пунктів частиною будь-якої успішної стратегії пошукової рейтинг і форми фундаменту. Ви можете і повинні зробити набагато більше, але не може залишити будь-який з перерахованих вище поза.