Інформація про те, що HDMI

HDMI є скороченням для High Definition Multimedia Interface, який є ліцензованим аудіо і відео інтерфейс роз’єм використовується для передачі нестислих зашифрованих і потік цифрових даних. Електроніка компаній, які випустили цю версію в перший раз в 2002 році Philips, Hitachi, Silicon, Toshiba і Thomson. HDMI це термін, використовуваний, коли ви купуєте телевізор або медіа-плеєр.

Зазначені компанії використовували один кабель для перенесення нестиснутих цифрових відео високої чіткості, багатоканальний аудіосигнал і деякі сигнали управління. Кабель, використовуваний в HDMI на 15 мм і 9-контактний кабель, що передає як аудіо і відео сигналів, а також пульт дистанційного керування для роботи всіх пристроїв у вашому домашньому кінотеатрі. HDMI пристрої володіють спеціальною функцією, яка визнає дозвіл вашого телевізора і, відповідно, регулювати, щоб забезпечити краще зору. Вам не доведеться турбуватися про вибір формату екрану.

HDMI представляє собою розширену форму DVI. Він широко заміною DVI і поступово стає найбільш важливим фактором для стандартних електронних виробників. Протокол, який використовується в ній HDCP (Захист широкосмугового цифрового контенту), який забезпечує захист від піратства. Цей протокол підтримує в наданні забезпеченого зв’язок між джерелом і приймачем. Нові можливості постійно додаються в різні версії HDMI.

HDMI стала збільшена для низької напруги та легкої інтеграції. Його стандарти підключення були збільшені через його простий кабель, HDCP відповідності та кращого аудіо і відео виходи. Таким чином, він став стандартом де-факто.