Статті з маркетингу – це ключ до успіху вашого

Інтернет-маркетологи витрачають тисячі доларів на рік на дорогу рекламу. Якщо у вас є багато грошей і може дозволити собі зробити це добре. Там немає нічого поганого, але якщо ви схожі на більшість людей сьогодні вони потребують менш дорогою альтернативою. Я вирішив зробити деякі дослідження, щоб побачити, що можна зробити, щоб мінімізувати вартість і все ж бути в змозі заробити хороший дохід.

Багато інтернет-маркетологи забувають сила маркетингу статті. Стаття маркетингу є одним з найпотужніших способів залучення клієнтів на Ваш сайт, і це безкоштовно.

Якщо у вас є час, але мінімальними або без грошей, і готові написати кілька статей про продукти та послуги, то це для вас.

Ви можете представити свої статті в сотні каталогів безкоштовно! Це створює купу трафіку від Yahoo, MSN, Google і багатьох інших пошукових системах.

Ключ до успішного маркетингу буття експерт стаття все в тому, як ви вставляєте ключові слова в кожній статті. Важливо, що ви робите ваші дослідження на які ключові слова при пошуку може бути, коли пишу статтю про конкретний продукт або послугу і використовувати ці ключові слова в самій статті.

Після того як ви зробили ваші дослідження ключових слів, вам потрібно буде написати унікальні і цікаві статті, що піки ваших читачів інтерес досить довго, щоб зробити це на ресурсі коробки. Ресурс поле, що ваші гроші зробити розділі!

Це де ви збираєтеся вставити текст посилання, який покаже їм продукт і ще одне посилання на ваш сайт. Текстова посилання для його роботи будуть включені в код так, що ви отримаєте кредит на продаж. Наскільки легко це?

Піддаються клієнти на ваш сайт, коли вони читають ваші статті. Багато людей не на маркетинг статті, тому що вони не мають переконливих поле ресурсу і не представити статтю великою кількістю директорій.

Багато маркетологи статті часто роблять поширену помилку вставки ключових слів, які мають найбільший трафік кожен день. Існує дуже велика конкуренція на цьому рівні і ці ключові слова слід уникати, наскільки це можливо. Ви побачите, може бути, 10 або 20 ключових слів навколо вашої теми, і ви можете часто використовують останні 15 або близько того і отримати багато трафіку, що інші від’їжджають на стіл. Це вільні гроші.

Важко отримувати потенційних клієнтів на ваш продукт, особливо якщо ви використовуєте насичені ключовими словами. Я сподіваюся, що ця стаття допомогла вам усвідомити цінність статті маркетинг і відкрив очі на цю безкоштовну можливість заробити дохід.

Тепер давайте ще один крок вперед, і я покажу вам, як я вірю, що можна створити швидше за доходи з набагато меншими зусиллями при мінімальних витратах.

Варіант 1.

Ви просто зробіть наступне:

* Знайти товар чи послугу, підписатися на безкоштовну партнерську посилання.
* Написати статтю про продукт або послугу.
* Уявити його в безкоштовних каталогах.
* Заробити гроші від кожного продажу.
* Повторити процес.

Варіант 2:

Ви просто зробіть наступне:

* Знайти товар чи послугу, підписатися на безкоштовну партнерську посилання.
* Написати статтю про продукт або послугу.
* Використовуйте Ваш Стаття Відправник і автоматично представити його на сотні безкоштовних каталогів з одним натисненням кнопки.
* Заробити гроші від кожного продажу.
* Повторити процес.

використовувати ресурс поле нижче, щоб отримати миттєву інформацію про це стаття заявника.

Ти бос так що ви можете вибрати, але я можу сказати вам, що те, що я зробив, і він упевнений, це добре просто натискаючи кнопки відправки і даючи йому робити свою роботу. Будь ласка, не соромтеся прочитав цю статтю або один з моїх багато інших, відвідавши мою посилання у вікні ресурсів нижче. Я завжди люблю отримувати електронні листи, що стосуються моїх статей чи мій сайт. Ваша думка дуже важлива для мене.

не може бути відмовлено в успіху ви заслуговуєте!