Чайників Керівництво по широкосмугового телефон служби

Чи знаєте ви, що Інтернет може повністю замінити існуючу телефонну лінію? З широкосмугової телефонного зв’язку (також відома як VoIP-послуг), Ви можете здійснювати і приймати телефонні дзвінки, використовуючи звичайний телефон без допомоги місцевої телефонної компанії. Замість цього телефон підключається безпосередньо до широкосмугового інтернет-з’єднанню, або кабель або DSL.

Вам потрібно дві речі, щоб перетворити ваш інтернет в особисте телефонну лінію: підписка на широкосмугові послуги телефону і будь-якого традиційного телефону (аналоговий або цифровий). Більшість постачальників послуг беруть від $ 20 і $ 30 на місяць.

Після підключення і установки послуги широкосмугового телефон працює як звичайний телефон: Візьміть телефон і ви почуєте гудок – набрати номер телефону – чекати людину відповісти – і почати говорити. У більшості випадків людина на іншій лінії навіть не будуть знати, що ви використовуєте телефон широкосмугових послуг, якість в тому, що добре.

Деякі з переваг використання широкосмугових послуг телефону включають: безлімітні тарифи в США і Канаді, безкоштовних функцій, як очікування виклику, АВН, переадресація виклику, голосова пошта і можливість вибирати свій регіональний код. Це означає, що ви можете жити в Нью-Йорку і мають ряд Каліфорнії телефону. Більшість широкосмугових провайдерів телефонного зв’язку також пропонують випробувальний термін або 30-денну гарантію повернення грошей.

Деякі додаткові функції широкосмугового телефон служби є віртуальними номерами (числом в інший код області, то при наборі кільця прямо на Ваш основний номер). Віртуальні номери усунути міжміським телефонним зв’язком для будь-якого дзвінків всередині коду зони, що числа. Більшість широкосмугових телефон послуг також пропонують безкоштовні номери і 411 каталогів допомогу за невелику щомісячну плату.

У зв’язку з останніми ФКС, всіх широкосмугових провайдерів телефонного зв’язку повинні бути E911. Що це означає для вас, що ви, якщо ви підписатися на широкосмугові послуги телефону і набрати 911, виклик буде спрямований до місцевого громадський диспетчером безпеки з вашою адресою інформацію попереднього заповнення на екрані. При пошуку постачальника послуг широкосмугового телефон, переконайтеся, що вони пропонують E911.