Чому керованих послуг насправді краще, ніж структура виправлення розрив

Ваш день просто пішов у дальній кінець.

Це може грати у вашому бізнесі сьогодні ви повинні бути не вже використовують керовані послуги. Найгірше те, що завжди, коли ви називаєте ваш хлопець ремонту, вони говорять вам, наскільки ці заболочені і не вийде до завтра. Що ж тепер робити? Просто, скільки той факт, вартість відвідування в втраченої продуктивності? У втрачених продажів? У незадоволених клієнтів?

Це просто приходить пізніше, коли ви отримуєте рахунок за ремонт і розумію, вам доведеться пожертвувати частиною появи.

Керовані послуги серйозно не срібна куля, але вона, безумовно, може зробити ваше життя компанії значно більш передбачуваним. Контроль і технічне обслуговування допоможе вам звести до мінімуму “надзвичайна ситуація” ремонт і одна для покриття простої і ремонти лікування більш регулярно. Передбачуваність для власника бізнесу, як правило, вітається зануритися в щоденній гасіння пожеж та надзвичайних ситуацій.

Один з декількох поточних міфів керованих послуг буде більш дорогий, ніж перерву / виправлення ремонт. Як він може просто здатися Таким чином, якщо дивитися тільки шляхом порівняння ремонт законопроект за абонентську плату, це не справедливе порівняння. Перерва / Виправити ремонти значні витрати у зв’язку з втратою продуктивності, незадоволеність клієнтів, втратою доходів, а інші можливості.

Розглянемо будь-який механічний пристрій ви вже знаєте від автомобіля до газонокосарки. Всі речі механічної працюють краще, коли належним чином. Керовані послуги зазвичай передбачає, що поточне обслуговування та догляд, який може продовжити всі своїх ресурсів комп’ютер, забезпечуючи вам набагато більшу цінність для ваших інвестицій.

Перерва / виправлення тип ремонту ресурси вашого комп’ютера, не буде керувати вашої організації. Це може бути азартних ігор. Ви можете тримати парі, що ви не буде важко, що буде коштувати вам клієнтів або великого рахунки за ремонт. Може бути, є всі інший підрозділ вашої компанії ви ставитеся, як це? Я сумніваюся, що, якщо ви робите, це просто безпечне пророкування Ви ніколи не будете носити бізнесу протягом тривалого часу.