Що таке веб-конференцій

Ряд років у минуле, люди мають розмов і конференцій в той час як вони в багатьох місцях означає мати розмову по телефону. Але на даний момент, люди можуть говорити, навіть проводити зустрічі і жити презентації навіть якщо вони знаходяться на іншому кінці світу. Все, що вам потрібно, це комп’ютер, веб-вхід і скачав Net-першу чергу на основі програмного забезпечення, щоб говорити ефективно через Інтернет. Це ноу-хау називається веб-конференцій.

Отже, що ж саме є інтернет конференцій?

За допомогою інтернет-конференцій, члени можуть обмінюватися аудіо, відео, матеріальне утримання або комбінація цих в поточний час. Це дозволяє окремим особам для участі у нарадах і презентаціях, як тільки вони не можуть відвідувати їх фізично. Учасники або особин конференції по мережі може мати завантажене додаток на свій комп’ютер або вони можуть просто отримати доступ до веб-сайту або URL чіпляти групу, що має зустрічі або презентації.

Інтернет-конференцій дозволяє обмінюватися презентаціями, документами, фільмами і мультимедійними додатками. Може бути також дозволяє заощадити гроші на ціни, пов’язані з надмірним пропускної здатності. Ви зможете зустрітися щоразу, де б, так довго, як ви особистий ноутбук / портативний комп’ютер і доступ в Інтернет.

З конференції по мережі дозволяє клієнтам мати підприємство конференцій, тренінгів та проведення презентацій та демонстрації, це вимога, що учасники мають високу швидкість підключення до інтернету у всіх споживчих і веб-сайтів. Головуючий на сесії може бути переданий серед користувачів або учасників, з тим, що інший споживач може діяти, тому що ведучий або демонстратора.

Деякі програми соціальної конференцій або постачальники охоплюють кілька особливостей їх програм, як текстових, VoIP (передача голосу по веб-протоколу), а повноцінне відео. Потокове аудіо також було додано в якості додаткової функції, так як веб-конференцій почалася на початку 1990-х років. З аудіо слухали, відвідувачі можуть прислухатися до аудіо, вони розглядають презентацій.

Повідомлень або відправки повідомлень також росла, щоб стати додатковим ефективним. Лідери можуть розважити проживають питання або проводити Відповісти сесій. Учасники можуть відправити приватні повідомлення вождю, який можете відповісти через приватні повідомлення або може опублікувати повідомлення, так що повний персонал і відвідувачі можуть переглядати повідомлення.

Є списки відвідуваності, які дозволяють керівника та учасників, щоб подивитися який в даний час бере участь у конференції. Там також інструмент для запису. Запис дозволу на синхронізацію голосу і зображення прямо в постійний звіт, який буде використовуватися спільно з іншими на пізніший термін.

Дошка дозволяє також начальник або учасників, щоб виділити об’єкти в презентації або можуть бути використані, щоб зробити нотатки. Є додатково прилади для опитувань і досліджень, що дозволяють головний задавати питання з кілька варіантів звернувся до учасників.

Обміну екрану дисплея може бути одна інший характеристикою веб-конференцій. З спільним дисплея або спільного використання робочого стола люди можуть подивитися на екрані або в те, що на екрані дисплея лідера. Деякі функції спільного використання екрану додатково включити дистанційне керування робочий стіл, який означає, що люди можуть приймати управлінські або маніпулювати робочому столі шефа або екрана. Ця характеристика використовується рідко.

Зрештою, є веб-конференції дистриб’юторів або постачальників, які представляють ці постачальники різної основі. Деякі провайдери веб-конференцій коштувати номінальної щомісячного платежу в той час як інші можуть стягувати плату за кожен раз, коли програма була використана.

Готується ваш ПК або особисті речі, які будуть використовуватися з веб-конференцій є де-факто не так вже складно. Нових комп’ютерних систем зазвичай поставив би в програмі в них, що необхідно для веб-конференцій, якщо жоден процес установки відносно просто досягти.

Веб-конференції дає ефективний спосіб і місце проведення коротко і просто підприємстві пов’язаних обмінів, як мітинги, демонстрації, орієнтації і навіть продукт ролл-аутів. Веб-конференції зробив можливим для нас не-тілесної зв’язку для корпоративних конференцій і справами. Технологія, безумовно, робить життя легше.