бездротовий маршрутизатор

Бездротовий маршрутизатор просто маршрутизатор з бездротовим інтерфейсом.

Бездротовий маршрутизатор може бути регулярним маршрутизатора IP з 802,11 інтерфейсна плата і антена додав, або це може бути маршрутизатор, спеціально призначені для бездротового використання.

Більшість маршрутизаторів також виступати в якості міжмережеві екрани, комутатори, а також забезпечити трансляцію мережевих адрес (NAT).

Якщо швидкість мережі дуже важливо для вас, не забудьте придбати 802.11a або 802.11g маршрутизатор. Якщо ви знайомі з 11Mbps, заощадити гроші при купівлі старше маршрутизатор 802.11b.

Якщо вам потрібно збільшити діапазон вашого маршрутизатора, подумайте про оновлення її кращою бездротової антени.

У Wi-Fi 802.11 світів, більшість людей ставляться до бездротових маршрутизаторів як “Точки доступу”.
Яким бездротовий маршрутизатор працює

Бездротовий маршрутизатор бездротового пристрою, який з’єднує один комп’ютер або всієї мережі до іншого комп’ютера або мережі. Можна є бездротова мережа у вашому будинку або офісі. Ви, безумовно, стикався бездротових мереж в більшості міжнародних аеропортів. Бездротова мережа працює на маршрутизатор, який відповідає за передачу інформації з одного комп’ютера на інший. Маршрутизатор допоможе вам використовувати одне підключення до Інтернету між двома або більше комп’ютерами, які можуть бути на тому ж поверсі або навіть на різних поверхах.
моделі

Це необхідно, щоб ви погляньте на різні моделі маршрутизаторів і перевірте їх технічні характеристики. Такі компанії, як D-Link вийшли з деякими чудовими високопродуктивні маршрутизатори. Деякі інші компанії, що виробляють бездротових маршрутизаторів Linksys, NETGEAR, і Бєлкін. Маршрутизатор від цих компаній мають відмінні оцінки продуктивності.

Існують різні типи маршрутизаторів. Linksys Wireless-G широкосмуговий маршрутизатор і маршрутизатор Belkin роботі аналогічним чином. Ці маршрутизатори мають бездротову точку доступу, що дозволяє споживачеві для підключення до G і B бездротових з’єднань. Маршрутизатор також допомогти підключення дротяних Ethernet пристроїв до мережі. Пристроїв у мережі можуть спільно використовувати високошвидкісне підключення до Інтернету.

Linksys Wireless-B широкосмуговий маршрутизатор ще один дуже популярний маршрутизатор. Вона виступає в якості свого роду розгалужувач для існуючого підключення до Інтернету. Так що, поки інтернет-з’єднання, підключеному до маршрутизатора, всі комп’ютери, які знаходяться у вашому будинку або офісі зможуть користуватися доступом до Інтернету одночасно. Всі комп’ютери в мережі зможуть підключатися один до одного за допомогою бездротового маршрутизатора-B.