відмінності між м’якою, твердою і передавати телефонні крана

Телефон кран є одним з найбільш поширених типів спостереження. Військових, урядових установ, поліції та крани використання телефону для прослуховування розмов. Крім того, існують приватні детективи та аматорських шпигунів, які кожне використання свого роду телефонний відводу, щоб отримати інформацію. Можливо навіть, для звичайних людей, для участі в телефонних розмов, якщо у них є необхідне обладнання. Це може бути корисно в накопиченні доказів у разі розлучення, що моя включає звинувачення в невірності або у випадках відчуваючи загрозу кимось іншим.

Для того, щоб створити ефективну натисніть Телефон, однак, важливо знати, які типи кранів є, а також те, що кожен вид телефону крана робить. Ви повинні ретельно розглянути ваші ситуації і вашого бюджету, а потім вибрати тип спостереження телефону, який працює краще для вас.

Soft. Цей тип крана телефон стає все більш і більш поширеною в міру розвитку технологій. Це тому, що м’яка крана використовує спеціальне програмне забезпечення прослуховування. Ідея полягає в тому, щоб підключитися до телефонної системи компанії або будинку. Навіть натиснувши на програмне забезпечення в телефонній компанії (навіть багато хто з наземних ліній зв’язку в даний час обслуговуються в телефонній компанії по цифрових лініях) може бути зроблено. Шляхом модифікації програмного забезпечення, яке виступає в якості “щита і перехоплювач може отримати доступ до розмов. Це досить легко знайти такого роду телефонів крана, до тих пір, поки у вас є необмежений доступ до системи, яка залежить від крана.

Жорсткий. Жорсткий крана телефон є одним де є реальний фізичний контакт з проводом. Наприклад, вторинний троса прикріплений до кабелю АТС або на роздавальної коробки, що містять цільової лінії. Третє положення приймає сигнал через міст. Там немає ніякого способу для сторін на лінії, щоб виявити будь перешкоди, і це дуже важко використати помилку збиральна машина для виявлення жорсткого натисніть Телефон.

Передачі. Кран передачі телефон є одним, який посилає інформацію за допомогою радіохвиль. Це означає, що немає підключення в лінію, і немає ніякої необхідності, щоб зламати програмне забезпечення системи. Однак передавач випускає велику радіочастотної енергії. Майже будь-яка людина може використовувати помилку збиральна машина для виявлення цього типу телефону крана.