з’ясувати, як для залучення трафіку на цільові сторінки

З’ясування того, як залучити трафік на ваш сторінок стиснути часто може бути одним з найскладніших завдань для новачка в інтернет-маркетингу. Ви розумієте, у вас є для створення списку, але без абонентам почати з того, ви не можете зробити будь AD-свопи з ким. Щоб отримати самі почали, у вас є для залучення трафіку себе, і ви повинні будете покласти вашого часу і зусиль отримувати трафік з джерела, який високу точність орієнтації і буде конвертувати гостей у передплатників! У цій статті я збираюся включити вас, показуючи вам найбільш ефективний спосіб вирішити, як ви могли б іти для отримання трафіку на ваш дуже важливий сторінок тиснути!

які сторінки стиснення ви могли б?

Першим кроком, як правило, для створення високого перетворення цільової сторінки. Я не буду вдаватися в деталі, але бути впевненим, що відвідувач вашого сторінка стиснення може тільки відмовитися в свій список розсилки або просто залишити. Там не повинно бути ніяких інших зв’язків приймаючи їх на інші веб-сторінки. Важливо, щоб обмежити можливості вашого відвідувача на вашій сторінці стиснення.

платний трафік або безкоштовний трафік?

Якщо у вас є гроші, щоб витратити на платний трафік, то ви побачите швидкий результат, однак, коли починав, багато людей не мають багато грошей, щоб витрачати на трафік. Крім того, працюючи з платного трафіку, як правило, навик ви повинні дізнатися самі по собі, і, як наслідок, ви можете втратити багато грошей, що в процесі навчання. Якщо ви не можете дозволити собі втратити гроші, не почати з платного трафіку.

Якщо у вас є гроші, час і / або навички, щоб отримати платний трафік, то я рекомендую застосування щось на зразок мережі PPV щоб розпочати роботу. Трафік перетворює добре, і взагалі кажучи, PPV мережі не мають дуже суворі правила про те, що можна рекламувати, на відміну від Facebook, і Google AdWords.

Якщо ви збираєтеся використовувати безкоштовні методи руху, то необхідно пам’ятати, що хоча безкоштовний трафік не буде коштувати вам грошей, це буде коштувати вам ваш час. Цей час може бути використано для завершення інших елементів, щоб зробити гроші. Існує співвідношення ризик / винагорода до балансу і упущені можливості для використання вільних джерел трафіку. Перевагою є те, безкоштовний трафік не дуже важко отримати, і не буде коштувати грошей. Ключовим чинником створення безкоштовного трафіку завжди залишатися послідовним з вашим зусиллям.

відеоматеріалів зміст або письмове зміст?

Певних видів трафіку конвертувати краще для певних пропозицій і стиснення сторінок. При прийнятті рішення на шляху до генерації трафіку на ваш стиснути сторінку, ретельно обміркуйте досвід ваших відвідувачів.

Взагалі кажучи, у випадку, якщо у вас є сторінка стиснення відео (відео на сторінці стиснення) це набагато краще посилати трафік, що сторінка стиснення відео з веб-сайтів і джерел трафіку. Один відмінний спосіб для залучення трафіку з відео, щоб зробити деякі дослідження ключових слів, зробити короткий 3 хвилинне відео за обраними ключовими словами, і завантажувати їх на YouTube і через 10 або близько інших сайтах мережевого відеоспостереження. Переконайтеся, що всі ваші відео будуть посилатися на вашу сторінку стиснення в описі коробки!