питання безпеки на веб-сайти соціальних мереж

Соціальні мережі стали ім’ям прозивним в сьогоднішньому світі с. Чи є це нашому особистому або професійному житті, вони по-справжньому відмінний спосіб спілкуватися з друзями, колегами та встановлення нових відносин в Інтернеті. Не так давно, ми звикли асоціювати термін “ соціальних мереж з чимось, що було особистим і відчутним. Однак, з появою Інтернету, тепер ми стали більше прагнуть показувати наші можливості соціальних мереж в Інтернеті.

На думку психологів, відчуття від встановлення нових відносин через Інтернет можна віднести до розширення зростання соціальних мереж. Проте в прагненні стати `соціальних`, ми схильні не звертати уваги на багато питань безпеки завислий над такими веб-сайти соціальних мереж. Без сумніву, ці соціальні мережі допомагають нам багато чого у встановленні контактів з нашими друзями, колегами і родичами, але вірно також і те, що ми повинні бути інформовані про ендемічні проблеми безпеки в контексті цих соціальних мережах.

Перш ніж ризикнути на кроки, які ми можемо зробити, щоб зберегти себе від того, щоб бути жертвою питань безпеки, ми повинні зрозуміти реальну причину їх. Кожен сайт соціальної мережі, користувачеві пропонується заповнити реєстраційну форму, вказавши в ньому всі необхідні дані. Широкі розбіжності, в який докладно розділені соціальні, професійні й особисті. Деталей виконують свої контактні дані, електронний ідентифікатор, Ваш поточний професія і ваші особисті симпатії і антипатії. Існує ймовірність того, що інформація, яку постачають може бути провокаційним для одних і може посадити Вас в серйозні неприємності.

Це лише одне з багатьох питань безпеки превалюють над веб-сайти соціальних мереж. Існує також ймовірність того, що людина, яку ви насправді думаєте, що ваш друг / колега виявляється самозванцем. Існує також секта людей, які отримують спровоковані вид релігійного почуття / політичні погляди, що ви підтримуєте. Пам’ятайте, що всі ці деталі завалені ви і тільки ви можете захистити себе від лап питань безпеки більш соціальних мережах.

Тепер давайте огляд того, як ви можете захистити себе від жертвою цих питаннях безпеки,

1. Ніколи не повідомляйте свій пароль нікому, навіть з найближчими вашого друга / родини.

2. Тільки після того як ви завершите введення на ваше ім’я користувача та пароль, не забудьте вимкнути “ запам’ятати кнопки. Це дуже допомагає в захисті Вашого ID від будь-яких питань безпеки в цих соціальних мережах.

3. Зробити обов’язковим звичку завжди вихід з соціальної мережі після того, як ви закінчите його використання.

4. Після заповнення необхідної інформації в реєстраційній формі, ніколи не забувайте редагувати установки конфіденційності те ж саме. Якщо є можливість, завжди рекомендується змінити налаштування, щоб `видимою тільки для моїх друзів, а не` `видимої для всіх`. Таким чином, ви можете зберегти ваш профіль від того, видно всім в громадському місці.

5. Ніколи не надавайте конфіденційну інформацію при заповненні цих форм. Те, що здається, як звичайні для вас, може бути провокаційним матеріалом для багатьох.

6. У разі, якщо ви виявили, що ваш профіль був підроблений, негайно повідомити про це скаргу `/` порушень розділах.

Ці маленькі кроки можуть творити чудеса у наданні Вам найбільш надійним захистом від усіх можливих питань безпеки ховатися в таких веб-сайти соціальних мереж. Соціальні мережі це весело, але з особливого догляду ми можемо уникнути особистого змісту / деталі від частини громадськості, в цілому. Фраза, `один стібок, зроблений вчасно, варто дев’яти`, цілком схильний в цьому контексті. Якщо ми спробуємо бути трохи знають про проблеми, які можуть виникати через нашого невігластва, ми можемо зберегти наш профіль від усіх видів питань безпеки над веб-сайти соціальних мереж.