підготуватися до іспиту CISSP в 21 днів з новою книгою в Packt

Успіх у цій шанованій іспиту відкриває двері для тих, мрії, як експерт з питань безпеки, а також привабливі зарплати. Складання підсумкового іспиту є складним завданням, як і щороку багато кандидатів не готують і не достатньо на заключному етапі. Це відбувається, коли вони охоплюють всі, але не належним чином переглянути і, отже, не вистачає довіри.

Це книги «коротке пояснення ‘відбудеться кандидатів через останні тижні перед іспитом з день у день план, що охоплює всі іспити теми дозволило їм увійти в екзаменаційну аудиторію з упевненістю. Кандидати дізнаються вимоги CISSP експертизи і структурувати їх підготовки відповідно. Книга допомагає їм будувати своє розуміння безліч понять предметної області інформаційної безпеки таким чином, інтеграція існуючих знань, досвіду і раніше отриманої освіти легко запам’ятати поняття.

Цей невеликий і короткій CISSP іспит швидкого перегляду керівництво містить дисциплінований підхід повинен бути прийнятий для розгляду та перегляду основних понять за місяць до іспиту, надаючи коротке пояснення важливих понять у всіх 10 областях CISSP єдину базу знань ( ЦБК). Кожен домен розглядається у двох розділах, які представлені у вигляді днів, і кожна глава містить деякі питання практичного включаючи повномасштабний макет тест для практики.

Ця книга призначена для всіх претендентів, які планують взяти CISSP іспит і отримати бажану сертифікації CISSP, який вважається «золотим стандартом» у галузі інформаційної безпеки особового сертифікації. Книга вже вийшла і доступна з Packt. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте www.PacktPub.com/crack-the-cissp-exam-in-21-days/book