тест 000-N13 IBM Intelligent оперативний центр технічної Майстерність випробувань v1

Це саме передбачив питання ви питаєте у разі, якщо вирішите бути кваліфіковані, щоб підтвердити свій IT здібностей експерт. IBM є ІТ-ринку масивні і надає безліч послуг в обох програмах і компонентів. Цим масивним надає ряд кваліфікації фізичних осіб, щоб підтвердити свої навички експертів у різних областях ІТ. Ці вимоги спрямовані на розвиток знань і кваліфікації з розширеннями, які розробляються з кожним день переїзду в ІТ-світу. Ці вимоги розроблені, щоб підвищити свої здібності і допоможе вам привести до триваючий успіх вашої компанії.

переваги бути IBM Certified Professional

Після отримання IBM себе кваліфікованим, ви показали б первинний рівень навичок, які стали вашими високоефективних тканин м’язів експерт продемонструвати в ІТ-світу. IBM створює кваліфікації ви популярні у вашу компанію, і вони дивляться на вас, як потенційного нового звертатися до послуг або важливого працівника шукає маркетингу. Ваша кваліфікація IBM сприяє корисної сертифікації в своїх здібностях експерта і створює вам важливим і фундаментальним елементом будь-якої компанії.

000-N13

Це очний іспит спеціалізовані експертизи розслідує IBM Intelligent Operations Center інформації про здатність розпізнавати, управляти і закрити можливості отримання прибутку.

Іспит 000-N13 доречно доходів співробітників, які демонструють доходи та спеціалізованої інформації IBM Intelligent Operations Center і завдання спеціалізованих професійних доходів, які зможуть забезпечити всеосяжне засіб бізнес-клієнтам через засобом визнання, продукт різниці, і конкурентоспроможні рейтингу.

Цей спеціалізований іспит експертизи задовольняє одній із спеціалізованих вимог для застосування стимулювання Значення / Software Plus вартість і кількість, як навик до програми Advanced і ведучий регулярних PartnerWorld користувача рівнях. Це має сенс, що вибір Виконання необхідної освіти до спроби цього спеціалізованого іспиту експертизи.

Теми іспиту

Розділ 1: інтелектуальний центр операцій зміст огляду (26%)

1. ключові моменти і проблеми клієнтів вирішуються інтелектуальний центр операцій

2. час окупності і реалізації кращих практик

Розділ 2: інтелектуальний центр операцій і включення структури (13%)

1. описати розумною архітектури

область 3: інтелектуальний центр ефективного розгляду операцій (51%)

1. За допомогою функції друку

2. відстеження ключових показників ефективності

3. Доповідаючи про сигнали, які були отримані

4. Додавання відгуку на портал

5. розробку керівних принципів для управління діяльністю в польоті

6. водіння звичайних процедур управління

Розділ 4: інтелектуальна діяльність ресурсного центру колекція (10%)

1. допоміжних активів

Хоча ви можете зустріти деякі люди, які скажуть, що це дійсно жорстко пошуку для завершення іспитів IBM кваліфікації Але істина, однак. Для отримання повної в кваліфікаційний іспит IBM, вам потрібно тільки правильний маршрут. Правильний маршрут означає, що ви повинні отримати справжню і відповідного змісту дослідження або навчання.

Це дослідження контент доступний в різних ресурсах. Веб-сайти, які надають IBM наукової кваліфікації змісту знаходяться в поширеності по глобальній мережі, але більшість веб-сайти, сміття або надання застарілих і не пов’язаних контенту, який результатів не тільки в повний провал на іспитах, а й марнотратство грошей. Вам потрібно бути трохи скептиком щодо цього й повинні зажадати надійності сайту, з якого ви хочете купити IBM Research змісту.