шахрайства Шахрайство в Інтернеті

Більшість людей мріють, щоб бути багатим, або принаймні фінансово забезпеченим. Вони прагнуть, щоб мати можливість утримувати свої сім’ї без необхідності витрачати більшу частину тижня від них. У середньому людина буде стрибати на будь-яку можливість, яка обіцяє швидке і легке правових гроші без будь-яких умов. На жаль, злочинці занадто добре знаємо те, що робить середній тик людини і, отже, точно знати, як отримати вигоду з їх слабкостей. Всесвітня павутина стала майданчиком для злочинців і сволочі, що шахрайство Шахрайство в Інтернеті дуже звичайним в ці дні.

Статистика

Статистика щодо шахрайства Шахрайство в Інтернеті лякають. У 2007 році Інтернет злочинності Скарга центр (IC3) сформували партнерство з ФБР і Національного центру Білий комірець злочинності. Разом вони випустили останній річний звіт і передала це питання правоохоронних органів. У цій доповіді, шахрайство інтернет-аукціоні склав 44,9% скарг і був, з великим відривом, більшість з них повідомили злочину. Номери для оплати поставленого та / або товарів припадає 19% скарг. Перевірте шахрайства припадає до 4,9% від загального числа скарг. Комп’ютерне шахрайство, карти шахрайство, фінансові махінації установ і впевненість шахрайства завершили перші сім категорій скаргу протягом року.

уникаючи ділова, торгова та непостачання шахрайстві

Всі ці види шахрайства Шахрайство в Інтернеті використовувати вражаючі сайти, які продаватимуть вам товари за дуже розумними або навіть нижче вартості тарифів. Є ознаки того, що ви можете взяти до уваги, щоб спробувати запобігти себе від шахрайства. Важливо пам’ятати, що веб-сайти можуть бути побудовані легко і навіть легше видалити з Мережі, не залишаючи слідів особу власника.

Перше, що потрібно зробити, при виїзді на сайт, це спробувати отримати контакт власника інформації, такі як фізичний адресу або номер телефону. Подзвонити за номером телефону і переконайтеся, що він відповів з повною назвою компанії, яку ви шукаєте. Ви повинні також перевірити, якщо є адреса електронної пошти, де ви можете зв’язатися з постачальником. Дуже знайте компаній, які використовують безкоштовний сервіс електронної пошти. Ще один спосіб побачити, якщо бізнес є законним для запуску бізнесу повз “Better Business Bureau» в районі продавця. Ви можете також перехресні посилання їх з іншими постачальниками в тій же галузі.

Якщо вони не виходять або якщо вони не можуть надати вам необхідну інформацію, то, можливо, вам слід переглянути, чи дійсно ви хочете робити бізнес з ними.

Робота шахраїв

На жаль, шахраї також Чума на ваше бажання отримати гідну, законної роботи. Проблема тут у тому, що справжнє роботодавці мають право звертатися з номерами соціального страхування зацікавлених кандидатів. Очевидно, що потрібно спробувати, щоб у міру своїх здібностей, щоб встановити, чи є роботодавець є законним. Якщо це великий фірми, зв’яжіться з відділом кадрів або конкретної особи, включеного у вакансії. Використовувати вищезгадані методи для виявлення шахрайства роботу, а також. Завжди бути попереджені про можливі шахрайства шахрайства в Інтернеті, навіть потенційного роботодавця!

випадків шахрайства Шахрайство в Інтернеті

Злочинці дуже розумні, і кожен день вони придумують нові способи, в яких, щоб зробити гроші на нічого не підозрюють людей. Важливо, щоб спробувати залишитися в курсі останніх атак і якщо вам трапиться бути жертвою шахраїв, повідомте про це. Є багато регулюючих органів уявити, але найбільш поширеними є IC3, FTC і УПП. Залежно від характеру злочину, то, швидше за все, краще всього почати з місцевою владою.

В основному, коли справа доходить до справи, якщо це звучить занадто добре, щоб бути правдою, то це ймовірно. Перш ніж перейти до вирішення будь-яких онлайн, то краще зробити декілька досліджень, в першу і зверніться до каталогу існуючих шахраїв, якщо ви відчуваєте себе ніяково. Це завжди краще бути в безпеці, ніж потім шкодувати. Дотримуйтесь своєї інтуїції, вони зазвичай мають рацію. Пам’ятайте, завжди використовуйте здоровий глузд і думати, перш ніж натиснути, коли ви знаходитесь в Інтернеті!