який тарифний план бездротового широкосмугового я повинен купити

Бездротового широкосмугового зв’язку є найбільш гнучким варіантом для чистого серфінгу будинку, якщо у вас є ноутбук або кілька комп’ютерів, які разом використовують одне підключення.

Бездротовий доступ до Інтернету дозволяє отримати доступ до мережі з будь-якого місця в будинку і підключити весь комп’ютер до мережі без великої кількості брудних кабелів. Існує часто плутанина в двох видах послуг бездротового зв’язку, бездротового ADSL та мобільного бездротового.

Що таке ADSL Wi-Fi і як це працює?

ADSL і ADSL2 + це широкосмуговий сервіс, який проходить через вашу телефонну лінію і він може бути переданий по всьому будинку з «бездротовим ADSL/ADSL2 + модем-маршрутизатор.

Це дозволяє переміщати з кімнати в кімнату з Wi-Fi включений ноутбук, а також підключення всіх комп’ютерів в будинку на одну послугу. Поки ви досить близько до вашої місцевої телефонної станції, ADSL широкосмуговий дешевий, швидкий, надійний і ймовірно, кращий вибір.

Бездротовий ADSL модем підключається до телефонної лінії через мережевий фільтр або розгалужувач і його вбудованою антеною з’єднує бездротові ноутбуки або настільні комп’ютери (з перехідником USB) до інтернету через Wi-Fi сигналу або переданого по мережі по всьому будинку. Пароль буде необхідно для того, ви можете запобігти будь безбілетників використовувати ваш ліміт скачування без вашого відома.

Що таке мобільний бездротовий і як це працює?

Мобільний бездротовий використовує мобільні телефонні станції для передачі інтернет-сигнал через модем USB (ключ), що містить усередині SIM-карти, який підключається до комп’ютера. Бездротовий інтернет мобільний фантастичний варіант для людей, які подорожують, як це може забрати інтернет-сигнал по всій Австралії в порівнянні з ADSL Wi-Fi обслуговування просто у вашому домі.

У кінцевому рахунку, мобільний інтернет кращому світлі користувачам або властивості, які не можуть отримати ADSL, тому що вони занадто далекі від місцевих телефонних станцій, з яких вони отримують інтернет-сигнал. Мобільний бездротовий плани, як правило, дешеві і включають в себе невелику кількість даних, контракти, як правило, з місяця в місяць або передоплати, і якщо вам пощастить, щоб бути в хорошій зоні покриття мережі, як Telstra NextG, то ви можете отримувати швидкі швидкості інтернету. Якщо ваш будинок знаходиться також далеко від мобільного обміну телефону, ви можете підвищити швидкість з’єднання і прийому з антени.

Що таке безпровідні мережі, і як це працює?

Бездротову мережу кілька комп’ютерів посилання до одного підключення до Інтернету. Кращий спосіб підключення через ADSL Wi-Fi модем з вбудованим маршрутизатором, ви також можете придбати маршрутизатори передають інтернет-сигнал від базової модему. Це не ідеальне рішення для мобільного бездротового підключення модему USB служить тільки одному комп’ютеру, сигнал повільніше і дані межа, зазвичай дуже мала для проведення множинних користувачів.