як підготуватися до Adobe 9A0-090 сертифікаційний іспит

Іспит ім’я Adobe 9A0-090 сертифікаційний іспит є Adobe Dreamweaver CS4. Ця сертифікація призначена для кандидатів, бажаючих отримати навички та знання в управлінні веб-сайтів, розуміння веб-технологій і працюють у поданні коду і т.д. Цей іспит підійде найкраще до кандидатів, які хочуть вивчити свої навички, знання та вміння в кілька областей Adobe Dreamweaver CS4, таких як проектування сторінок за допомогою трасування зображень, створення і приєднання стилі плівку зі сторінками, як перевіряти веб-сторінки, а також веб-сайти, щоб підтвердити стандартам доступності і т.д.

Іспит Цілі і зважування знаків в кожній секції:

Нижче наведені Adobe 9A0-090 сертифікаційний іспит мети і загальний відсоток запитань надходить з кожного розділу. До них відносяться:

1) Розуміння веб-технології-13% (6 питань)
2) Управління сайтами-11% (5 питань)
3) Віддалене підключення-9% (4 питання)
4) Робота з точки зору дизайну-13% (6 питань)
5) Робота з кодом виду-13% (6 питань)
6) Робота з шаблонами-15% (7 питань)
7) Робота з активами-4% (2 питання)
8) дизайну сторінок за допомогою CSS-11% (5 питань)
9) Тестування веб-сайтів та веб-сторінок-6% (3 питання)
10) Розробка додатків-6% (3 питання)

Експертиза складається з 47 питань, які повністю і час, відведений на іспит становить близько 90 хвилин. Всі питання з декількома вибір і немає прикладу типу екзаменаційний питання. Кандидати повинні набрати мінімум 70%, щоб здати іспит.

Як підготуватися до Adobe 9A0-090 іспитів?

Є декілька джерел, доступних для кандидатів на практиці для проведення експертизи. Навіть в Інтернеті, а також в автономному режимі навчання також можна з веб-сайту Adobe або від деяких інших сайтів, які пропонують оновлені навчальні матеріали. Кандидати повинні визначити кращі навчальні матеріали на практиці для проведення експертизи. Експертиза може бути легко зареєстровані на сайті Pearson VUE, заплативши плату онлайн. Після сплати мита, кандидати можуть планувати свої іспиту час, дата, а також в онлайн-сесії.