інтерактивні запису голосу весь день, всю ніч нон-стоп запити

Запит балансу, втрачені банківські картки, і деактивує послуги мобільного зв’язку. Це загальні фінансові проблеми управління та зв’язку, які відчувають яппі, керівники підприємств, та інших зайнятих людей, які не можуть дозволити собі розкіш часу.

Для вирішення своїх проблем, активних і зайнятих людей, як правило, покладаються на відділ обслуговування клієнтів свого банку, телефонної компанії, та інших постачальників послуг. Набравши певний набір номера, клієнти можуть бути направлені в центральний вузол зв’язку, де вони можуть бути виправлені в різних департаментів та управлінь компанії. Поточної корпоративної системи зв’язку набагато більш просунутий порівняно з телефонних операторів минулих років.

Сьогодні майже всі компанії використовують інтерактивні звукозапису або IVR, яка є телекомунікаційна технологія, яка дозволяє комп’ютеру розпізнавати голос і тональні сигнали, отримані в ході звичайному телефонному дзвінку. Це дозволяє взаємодію між абонентами і телефонної системи. В якості електронного “керівництво компанії і телефонного оператора”, IVR підказок або надає інформацію, щоб той, хто телефонує, щоб слідувати. Будь-яка інформація або відповідь, представлений клієнту через натиснувши відповідні кнопки на телефоні вказує на процеси і зберігаються в базі даних IVR. Ця система відповідає за допомогою попередньо записаних або електрично генерується аудіосистема, що інструктує абонентам, як діяти. IVR системи використовуються для контролю практично будь-яких завдань, де розмова може бути розбита на безліч простих набір варіантів. IVR системи, як правило, призначені для обробки великого обсягу дзвінків.

Найбільш очевидна перевага IVR є те, що компанія має можливість отримувати сотні дзвінків на день без зниження якості обробки викликів. На відміну від людини-оператора телефон, IVR не потрібно зробити перерву, не хворіє або відсутній на роботі, і він підтримує веселий тон, оскільки він використовує запису голосу. IVR також тягне за собою один раз тільки витрати плюс незначні витрати на обслуговування системи, що значно дешевше порівняно з наймом повний робочий день людини-оператора телефонного або персонал обслуговування клієнтів.

Багато Fortune 500 компаній звернулися до IVR-сервісів для задоволення своїх клієнтів і вимогам клієнта обробки викликів. Ці недорогі, але дуже необхідні послуги дозволяють компаніям подальшого зниження вартості офісних адміністративних послуг, колекції, дізнання, дзвінки в службу підтримки, щоб і від компанії. IVR системи розроблені, щоб дозволити взаємодіяти з абонентами компанії через свої телефонні системи. Вони розроблені, щоб надати якомога більше інформації про компанію в якості живого оператора на фрагмент від вартості. Ці технологічні рішення зазвичай дозволяє абонентам дізнатися необхідну інформацію, таку як банківські послуги, відомості про продукт, комплекті поставки, оплати рахунків і багато іншого з будь-якого телефону. IVR послуг покращився способи ведення бізнесу в даний час. Це дало можливість малих і великих компаній заощадити значні суми грошей. Всі ці переваги можуть бути досягнуті завдяки інноваціям в області технологій.

В області бізнесу, технологічних змін призводить до більш високої продуктивності, винаходів та інновацій приніс технологічних удосконалень виробництва штовхає вгору. Бізнес-лідери сьогодні використовують технологію для поліпшення свого бізнесу, постачають необхідну інформацію, і взаємодіяти зі своїми абонентами. IVR забезпечує ці переваги, що, не витрачаючи багато грошей. Крім того, ці послуги доступні 24 години на добу і сім днів на тиждень. Малі й великі компанії змогли розширити свої ділові операції, тому що якщо IVR системи і збільшити їх виробництво і прибуток. Це явище прийняло рішення віруваннях багатьох економістів, що бізнес і технології співіснують.

У своїй книзі «Бізнес зі швидкістю думки» Білл Гейтс обговорили об’єднання технології та бізнесу. Він стверджував, що інформаційні технології та телекомунікації може допомогти компаніям отримати перевагу на економічної конкуренції. Гейтс стверджував, що технології і бізнес вже не може бути відокремлена і ділові установи повинні змінитися, щоб досягти успіху в даний час.

У бесіді з телеоператори взяли на заднє сидіння і IVR технологій широко використовуються в даний час. Він став феноменальний інструмент для сектора бізнесу. Звичайно прогресу стало можливим через це. Однак, перш ніж керівники компанії вирішили реалізувати цю телекомунікаційної системи, він повідомив, що вони шукають допомоги експертів перед використанням системи. Переваги Інтерактивні Запис голосу може бути використана, уникаючи перешкод, розуміючи це правильно і вибір правильного постачальника послуг IVR.