5 простих способів заощадити на широкосмугове квоти

Більшість користувачів широкосмугового Інтернету знаходяться під враженням, що у них є необмежена кількість даних для передачі і що вони можуть завантажити і завантажити всі файли, які вони хочуть. Тим не менш, в деяких широкосмугових плани обмежити смугу пропускання можна використовувати на щомісячній основі. Після того як ці квоти завантаження досягаються, користувачеві доведеться або доплачувати за додаткові широкосмугові Або просто без інтернету в цілому. І як ви можете очікувати, заряд для збільшення пропускної здатності обурливо в кращому випадку.

Якщо ваш провайдер інтернет обмежений кількістю широкосмугових ви можете використовувати на щомісячній основі, скористайтеся наступними порадами. Це твердий, але простих кроків, які кожен може зробити для того, щоб зменшити їх особистого використання широкосмугового доступу і не йти по будь завантаження квоти ..

Уникайте рівний-обміну файлами між користувачами – Найкращі рівний-рівному (P2P) спільного використання файлів програми зазвичай мають комп’ютера завантаження даних так само швидко, як ви можете його завантажити. По суті це точно, як рівний-обміну файлами програма працює. Однак ці додавання дійсно може сповільнювати роботу високошвидкісного інтернету і витрачати багато вашого широкосмугового доступу.

Вимкніть комп’ютер, коли він не використовується – хороший спосіб витрачати своє обмеження на завантаження швидше це залишити ваш комп’ютер працює протягом ночі. Час завантаження оновлень для комп’ютера і встановлених постійно, особливо під час пізньої ночі, і шпигунські програми можуть бути навіть прийом або передачу даних, а також.

Вимкнути автоматичне оновлення – Автоматичні оновлення сумно зіпсовані широкосмугового доступу. Багато разів оновлення, було завантажено і встановлено дуже мало функціональність додати в поточну версію програмного забезпечення, якщо такі є. Мало того, що ці автоматичні оновлення відбуваються величезні втрати на будь-яких квот завантаження ви можете мати, але іноді вони навіть не належним чином перевірені може навіть завдати шкоди вашій системі.

Намагайтеся не додавати панелі інструментів та інші аксесуари, щоб ваш браузер – Є так багато компоненти браузера сьогодні це смішно. Звичайно, всі вони рекламуються як можливість для виконання функції, що ви зовсім не можете жити без, але насправді вони просто втратите широкосмугового з кожною хвилиною. Деякі доповнення постійно перевірці Інтернет-сервери на наявність оновлень, а деякі можуть навіть завантажити дратує (і широкосмугового витрачати свій час) спливаючі вікна та інші види реклами.

Потокове відео – веб-сайтів, таких як YouTube, стала надзвичайно популярною останнім часом, як і телевізійна мережа сайтів, які дозволяють глядачам передавати цілі епізоди онлайн. Тим не менш, це займає багато широкосмугових для потокової передачі цих великих відео через інтернет і багато завантаження квоти в даний час досягла передчасно через це. Насправді, вважає тепер, що потокове відео на рахунках 50% всього трафіку в Інтернеті сьогодні.