iphone, Apple і AT & T

При погляді на iPhone компанії Apple і AT & T, ви повинні задатися питанням, є ексклюзивність хороша річ? Відповідь на питання залежить від того, на якій стороні ринку ви падаєте. Якщо ви споживач, ексклюзивні угоди рідко хороша річ. І навпаки, якщо ви роздрібний продавець або постачальник послуг, ексклюзивні контракти можуть допомогти збільшити рентабельність і частку на ринку. Ось обговорення обох сторін цього аргументу.
Apple, уклала угоду з AT & T, так що AT & T є офіційним і ексклюзивним постачальником клітинної телефонної служби для шановних iPhone Apple. Якщо вам трапиться бути яблуко або AT & T клієнтів вже, це велика річ. Apple, робить гроші на продажі кожної iPhone і вона збирає роялті від AT & T для кожного контракту стільникового телефону продаються iPhone користувачів. Не погано для Apple. AT & T прибуток, тому що в теорії кожен проданий iPhone компанії Apple доведеться купити AT & T угоду стільникового телефону. Хороша частина служби пиріг стільниковий телефон для AT & T. Наскільки Asboth компанії йдуть, є багато грошей, які будуть зроблені з цієї угоди. Крім того, він економить Apple, проблему того, щоб зробити унікальні телефони або різні сім-карти для всіх основних постачальників стільникових телефонів служби. З точки зору компанії Apple і AT & T це прекрасне розташування. Однак це угода між Apple, iPhone і AT & T відкрила двері в масивних хакерських руху. Я не впевнений, що це так вже й погано для компанії Apple, хоча вони стверджують інше. Володіння і користування розблокований телефон є символом статусу сама по собі, тонким способом “приклеїти її” в корпоративній Америці. Apple, може бути просто продавати більше телефонів з-за цього. Це безкоштовно і ефективної реклами в результаті продажу для Apple. Я впевнений, що AT & T не цінує злому, оскільки вони не мають нічого, щоб отримати від нього. Це корпоративна кінця iPhone компанії Apple і AT & T рівняння.
Що ексклюзивну угоду з Apple, iPhone і AT & T означає для iPhone клієнта? Це означає, що існує обмежений спосіб придбання цього телефону. Якщо у вас вже є відносини з компанією, мобільний телефон, крім AT & T і не хотів би перейти, то володіє iPhone буде важко. Що робити, якщо ви любите музику iPhone і зміст варіантів, але не хочу, щоб використовувати його в якості мобільного телефону? Кабельні мережі не пропонує доступ в інтернет, але він пропонує всі музику iPhone і публікацій. Одна з головних особливості продажу iPhone є інтернет здібностей і музичних функцій. Якщо ви любите mp3, відео, ТВ-шоу і фільмів, то iPhone є ідеальним пристроєм. Однак, як тільки ви йдете, щоб відкрити свій рахунок Itunes і підключити телефон до комп’ютера, вам буде запропоновано зареєструватися для стільникових AT & T в телефонної служби з вашої кредитної картки. Якщо ви не здали свої кредитні чек або якщо ви не хочете використовувати AT & T це обмежує вас і фактично виключає необхідність використання iPhone. У цьому випадку iPhone компанії Apple і AT & T угоду це погано для споживачів, тому що це обмежує вільну і відкриту конкуренцію на ринку. AT & T немає стимулу пропонувати будь-які спеціальні пропозиції на обслуговування стільникового телефону iPhone клієнтів.
Тим не менше, ніхто не любить, щоб його закрили, навіть не один раз. Заявивши, у вас є ексклюзивна угода є відкритим запрошенням до будь-якого хакеру в землю, щоб довести свою угода не є ексклюзивним, і вони знайдуть роботу навколо. Це саме те, що сталося, і в цьому випадку споживач може принести користь, навіть ризикуючи гнів від Apple .. Є безкоштовні відкриває для вашого iPhone на YouTube для версії своїх прошивки до 1.1.3. Є програмне забезпечення розблокування програми, доступні за ціною нижче $ 100, який буде розблокувати iPhone в за допомогою декількох кліків. Розблокований телефон буде працювати з T-Mobile і AT & T в США або будь-який інший мережі стандарту GSM стільниковий телефон. Все, що вам потрібно, це прийнятно сім-карти. Крім того, з розблокує доступні, ви не повинні використовувати послугу мобільного телефону взагалі. Ви як і раніше зможете завантажувати контент на свій телефон або через комп’ютер або через WiFi. Крім того, ви можете отримати Skype VOIP сервіс для вашого iPhone і обійти все питання стільниковий телефон повністю. Це, як iPhone компанії Apple і AT & T угоду закінчилося. Схоже, що в довгостроковій перспективі AT & T може бути в програші.