вечеряти не вдома і крадіжки кредитних карт

За даними опитувань, ресторан є найбільш імовірним місцем, щоб втратити кредитну картку. Одним з основних кредитних карток компанії визначили, що сорок відсотків, і це право 40% кредитних карт крадіжок відбувається в їдальні місця більше, ніж будь-який тип установ. Це тому, що люди зайняті в їжі і говорити. Це дає злодіям шанс не тільки для крадіжки їхнього майна, але їх отримання кредитної картки, а також.

Ми не можемо сказати, що офіціанти і кухарі вишуканої самі винні, тому що вони можуть легко скопіювати вашу особисту інформацію, хоча це можливо. Важливо розглянути технології доступні, а також найбільш зручний спосіб вкрасти через нього. Крадіжок відбувається, коли хакер зокрема йде прямо в системі ресторан і завантажує інформацію про кредитну картку.

Це насправді не відомо, чому ресторани є найбільш цільові місця для крадіжки кредитних карт, але теорія у тому, що він йде по всьому слабкість безпеки місця. Що насправді відбувається під час злому в тому, що, коли кредитна карта сильно вдарила для оплати, дані витягуються недобросовісними особами. Всі необхідні дані, включаючи номер рахунку, код і термін придатності видаються.

Дізнавшись причину проблеми, компанії-емітенти кредитних карток буде накладати штрафи на ресторани, якщо вони доведені, щоб недбало зберігати дані у своїх магазинах. Неправильне зберігання даних є підставою для накладення штрафів, які можуть скласти до $ 10 000 в місяць. Кредитні карти вважаються одним з факторів, який робить закладів вижити. “Рада буде перевірити свій рахунок регулярно, так що ви можете повідомити про крадіжку в найкоротші терміни. Якщо це можливо, платити готівкою за страви, які ви їсте.