Які основні вимоги для написання АКСМ 020-222 сертифікації

АКСМ 020-222 сертифікації відомий як здоров’я / фітнес іспит сертифікації інструктора. Це сертифікаційний курс присуджуватися з АКСМ, який відомий як Американський коледж спортивної медицини. Ви можете легко зареєструватися для складання іспиту в режимі онлайн через веб-сайт PeasonVUE. Com / АКСМ. У той же час, кандидати можуть вибрати екзаменаційний центр через інтернет, яка доступна неподалік від вашого місця розташування. Ви можете піти на навчальні класи для написання іспиту, і ви можете підготуватися до іспиту протягом приблизно 2 до 6 місяців, що залежить від вашого вивчення потужностей.

Яка вартість до цього іспиту і як бути АКСМ стати членом?

Вартість для написання цієї експертизи становить близько 299 доларів США, і це коштувало близько 239 доларів США за АКСМ членів. Ви можете легко стати членом АКСМ через їх веб-сайт, забезпечених нормальної вгору знак. Після того як ви зареєструвалися в захищений веб-сайт, ви отримаєте членство ID протягом 2 робочих днів. Після отримання членства ID, ви можете скористатися всіма перевагами для проведення експертизи.

Критерії для написання цієї експертизи:

Прийнятності для написання цієї експертизи наступним чином:

1) Ви повинні тримати вашу ступінь магістра в галузі науки вправ або кінезіології або руху науки від будь-якого з відомих коледжі чи університеті.
2) Ви повинні мати принаймні 600 годин клінічного досвіду або навіть сертифікація від АКСМ більш ніж достатньо.

Мінімальна оцінка, пароль:

Мінімальна кількість балів для прохідного балу в АКСМ 022-222 сертифікаційний іспит становить близько 550 пунктів. Після того як ви здали іспит, ви отримаєте Облікові картки від АКСМ разом з вашої марки в межах від 6 до 8 тижнів. У разі, якщо ви не змогли в ході розгляду, ви все одно будете отримувати картки разом з кодом. Ви повинні використовувати цей код для повторного планування для проведення експертизи. Повторна спроба може бути зроблено протягом 15 днів, заплативши 155,50 USD до іспиту плату.