інтернет-магазини, як в магазин розумним і безпечним

Покупки в Інтернеті швидко, легко і зручно, але ви зробити кращий вибір? Існують сотні продавців сьогодні, тому дуже важливо, щоб вибрати кращий варіант.

Перше, що ви повинні знати, коли серфінг в Інтернеті, є важливість пошуковій системі. При водінні в фізичних магазинах, ви повинні знати, які магазину є продукт, який ви шукаєте, то або їздити по всьому місту. Крім того, ви не завжди знаєте, коли ви в магазині, якщо ви могли б знайти цю ж деталь для набагато менше десь в іншому місці. Пошукова система, як довідкове бюро для Інтернету.

Можна ввести декілька ключових слів, наприклад, “кросівки Nike” або “гольф-клуби”, і пошукова машина буде шукати кожен примірник цих ключових слів для вас по всьому Інтернету. Крім того, сторінок з результатами пошуку ви отримуєте за що пошук за ключовими словами (так званий запит), перераховані в порядку релевантності та люб’язності. Через важкої роботи і складні сканування і сортування зроблено пошуковій системі, вам не доведеться лити годин вивчав дивлячись який сайт може заощадити вам гроші.

Найбільш популярні пошукові системи є Google.com, Yahoo.com, і Bing.com. Всі ці три пошукові системи мають “Покупки” категорія фільтра, який дозволяє вам бачити супутніх товарів, фотографії, ціни, а іноді і відгуки, які будуть відповідати вашому запиту. Якщо ви не знаєте, які сайти, ймовірно, щоб зберегти ваші гроші, або ви просто цікаво, що веб-сайти продають продукт, який ви шукаєте, спробуйте виконання запиту Кошик знайдіть його і подивитися, що йде вгору. Регулярні пошуковий запит може працювати також, але вам доведеться пробиратися через деякі інші сайти, які пов’язані між собою, але не мають нічого для продажу.

Інша важлива річ, все онлайн-покупців потрібно знати, скільки грошей можна заощадити, купуючи від приватних осіб. Сайти, як Ebay.com, Craigslist.org, Amazon.com, і Etsy.com є тисячі предметів для продажу фізичним особам-новому, як новий, і використовував елементи в хорошому стані, як правило, частка від початкової ціни, плюс ви ‘ повторно більше шансів знайти щось унікальне. Ці сайти є безпечним способом, щоб виручити товариша приватних осіб і отримати щось цінне для вас набагато менше, ніж нову копію.

Коли Ви робите покупки онлайн переконатися на практиці інтернет-безпеки. Ось декілька речей, які треба подивитися:

* Дізнатися політику конфіденційності, умови надання послуг, повернута політика тощо, перш ніж ви вирішите купити з сайту. Переконайтеся, що вони є законним компанії і Вашої особистої та фінансової інформації буде в безпеці.
* Подивіться на сайти, які дозволяють оплатити для деталей з окремої компанії, як PayPal. Це потрібно, покласти в середньої людини, щоб тримати вас від того, щоб дати вашої кредитної картки та особисту інформацію тим, кого ви не знаєте. Це особливо важливо при покупці від людини.
* Ви можете перевірити Бюро сприяння бізнесу або Consumer Reports, перш ніж робити бізнес з веб-сайту.

Є ще дуже багато порад і рекомендацій для розумних і безпечних покупок в Інтернеті. Не забувайте озиратися! Ти його отримав, багато продавців на вибір!