SAP Навчання Лондоні

Назва SAP німецька компанія є абревіатурою від “Системи, додатки і продукти для обробки даних”. SAP є провідним у світі постачальником програмного забезпечення для бізнесу і пропонує рішення і послуги, які дозволяють підприємствам будь-якого масштабу, що працює більш ніж в 25 галузях, підвищити ефективність бізнесу, з більш ніж 82 000 клієнтів у більш ніж 120 країнах світу. Протягом трьох десятиліть, SAP перетворилася з невеликої, регіональні підприємства в компанію світового класу міжнародного. SAP слідують тенденції від мейнфреймів обчислень клієнт-серверних архітектур. Розвиток інтернет-стратегії компанії SAP з R / 3 перероблена концепція бізнес-процесів (інтеграція через Інтернет). SAP був нагороджений Best Managed Industry Week і повсякденному спілкуванні. SAP є другим за величиною в світі бізнес софтверної компанією і третім за величиною незалежним постачальником програмного забезпечення з точки зору доходів. SAP фокусується на шести секторах економіки: обробної промисловості, дискретних галузей, легкої та харчової промисловості, сфери послуг, фінансові послуги, та державних послуг.

ABAP / 4 стенди для розширеного програмування бізнес-додатків SAP є мовою програмування, який використовується для тисяч крихітних вбудованих програм, званих операцій, які становлять додаток SAP. ABAP-програм є об’єктами R / 3 Repository. Як і всі інші об’єкти сховище, ви можете зберегти їх, використовуючи інструмент ABAP Workbench.

Сьогодні SAP є світовим лідером на ринку спільного, між підприємствами бізнес-рішень. SAP є одним з провідних світових курсів, які гарантують успіх у житті. Репутація і вимога SAP в компанії ростуть далі і далі у зв’язку з його великим попитом на сучасному ринку. Таким чином, це тісто робити SAP сертифікаційний курс, так що ви також можете отримати кращу роботу в бізнес-індустрії. SAP конкурентів, перш за все, в процесі планування підприємства галузі програмного забезпечення ресурсу. SAP також конкурує в управління взаємовідносинами з клієнтами, маркетингу та продажу програмного забезпечення, виробництво, складський і промислове програмне забезпечення, і управління ланцюгами постачання й логістики секторах програмного забезпечення.