Переваги та недоліки ADSL, і як отримати максимальну віддачу від нього.

ADSL розшифровується як “Асиметрична цифрова абонентська лінія” і являє собою модифіковану форму роду DSL високошвидкісним доступом в Інтернет, який був у використанні в Австралії протягом десятиліть. Він призначений для поліпшення здатності цифрових сигналів для передачі порівняно з традиційними мідних кабелів, для того, щоб збільшити кількість доступної смуги пропускання для завантаження.

Це можна зробити за рахунок швидкість завантаження, яке значно зменшилося. Тим не менше, більшість домашніх користувачів, які хочуть тільки переглядати мережу не потрібно використовувати багато трафіку завантаження.

Справді, лише веб-сервери повинні мати доступ до високої швидкості завантаження, і так, використовуючи ADSL в будинку ємність максимально збільшити перевагу традиційних DSL коли справа доходить до домашнього використання.

Всі роботи DSL-лінії, відправивши цифрових сигналів по традиційної телефонної лінії, що дозволяє більш інформації, переданої ніж через традиційні аналогові засоби, такі як ті, що використовуються телефони і модеми.

Однією з переваг цього методу є те, що є так багато “простір” ліворуч в лінію, з точки зору пропускної здатності, що лінія може бути використана як для передачі аналогового телефонного дзвінка і служать сполуки DSL. Це виключає необхідність в додаткових ліній.

Для того, щоб збільшити обсяг простору, доступного для завантаження, ADSL пристрій використовує те, що відомо як “розгалужувач” диверсифікація та пріоритети роду зв’язку та цифрової інформації, що відправляється по лінії.

Цифрова інформація потім обробляється в телефонну компанію, і відправлений безпосередньо на своїх серверах, минаючи більшу частину телефонної системи та створення сприятливих для швидкого з’єднання фізично можливо за допомогою традиційних наземних ліній міді.

Основним недоліком ADSL є те, що воно, як і всі з’єднання DSL, обмежена кількістю кабель, який відокремлює модем від найближчого телефону маточини. Якщо інформація повинна їздити тільки на невеликій відстані, скажімо, два-три кілометри, то “втрати” інформації притаманна передача цифрових сигналів вниз старомодних мідних ліній мінімальна.

DSL як правило, не практично, якщо відстань до найближчого телефону концентратор більше чотирьох кілометрів, якщо дроту не особливо високої колії.

Для людей, які живуть в густонаселений район, або поруч з головним центром телефону, вони часто виявляють, що ADSL не тільки набагато швидше, ніж традиційні модемні з’єднання, це набагато швидше, ніж альтернативні варіанти, такі як кабельне або супутникове телебачення.

Як згадувалося раніше, ADSL підвищити швидкість DSL, відкриваючи більше пропускної здатності лінії для скачування, яка є те, що більшість домашніх користувачів в першу чергу вимагають.

Існуючі користувачі ADSL побачите, що існує багато методів, за допомогою яких вони можуть максимізувати їх з’єднання. Очевидно заміні мідних кабелів або підійдіть ближче до маточини телефон не є типовим відповіддю, і це не є практичним, ні його доступним в якості опції для більшості користувачів!

Тим не менш, можна оновити свій ADSL зв’язку в багатьох випадках просто шляхом установки краще апаратних засобів. Обсяг трафіку доступні через лінію DSL обмежується фізикою, але те, яким чином, що смуга пропускання ділиться повністю залежить від апаратного користувача і програмне забезпечення.

Кожен рік, все краще і краще розгалужувачі розроблені. Вони дозволяють ADSL користувачеві більш ретельно керувати своїми завантаження та швидкість завантаження. Ще один спосіб підвищити швидкість ADSL з’єднання, щоб уникнути декількох завантажень і замість завантажити один пункт за один раз.

ADSL з’єднання погіршують, коли вони повинні завантажити з кількома контактами одночасно, і так можна скачати речі швидше, якщо вони завантажуються один за іншим, а не всі одночасно.