кращий безкоштовний антішпіонскіх програм безкоштовних завантажень.

Практично всі, хто хоч щось знає про програми-шпигунів і кращих безкоштовних антішпіонскіх програм доступні для вільного скачування в даний час говорити про шкідливих Bytes Anti-Malware. Але є ще багато безкоштовних антішпіонскіх програм, які дуже ефективні.

Головне, що Ви повинні остерігатися при пошуку кращих безкоштовних антішпіонскіх програм у будь-якому вільному розділі завантажень сайту є те, що ви насправді отримати безкоштовно. Багато програм тільки дати вам сканера, а потім ви повинні заплатити за повну програмним забезпеченням для видалення шпигунських програм.

Крім того, ряд програм тільки дати вам безкоштовну пробну версію близько тридцяти днів перед тим, як зареєструвати програму і придбати ліцензію. Переконайтеся, що ви читати дрібний шрифт, перш ніж завантажити будь-які вільні антішпіонскіх програм.

Кращий безкоштовний і повний антішпіонскіх програм, доступних в вільного завантаження розділів перераховані нижче. Уважно подивіться навколо, таким чином можна визначити, якою б виконати ваші вимоги найкращим чином.

Super Anti Spyware Користувач Головна – про версії є однією з кращих програм доступні.

Шкідливе Bytes Anti-Malware – Швидкий і простий у використанні він дає ефективний захист безкоштовного програмного забезпечення.

Lavasoft Ad Aware – Це була одна з кращих безкоштовних антішпіонскіх програм протягом багатьох років. Прямо зараз ви можете отримати безкоштовне оновлення до плюс Ad Aware, заповнивши пропозицію. Інформація доступна на сайті

Spybot Search і знищити – S & D була навколо протягом багатьох років, але не завжди була найбільш ефективною оборони. Однак нова оновлена ​​версія отримала кілька дуже схвальними відгуками і вона працює з Vista.

BOClean – Безкоштовні Anti-Malware від Comodo. Йдеться про шпигунських програм, кілоггерів, руткітів, рекламного ПЗ та руткітів BOClean Антивірусом шкідливих програм автоматично виявляє і знищує багато різних типів шкідливих програм.

SpywareBlaster – популярним і ефективним рішенням безкоштовно анти шпигунських Javacool.

Spyware Terminator – Ще одна програма дуже рекомендується людям, які насправді знаємо, що до чого в світі вільних антішпіонскіх програм.

Безкоштовний квадрат 4,5 – Інтеграція Антивірусу Касперського і антішпіонскіх так що якщо у вас вже є антивірусне програмне забезпечення, це, ймовірно, не найкращий варіант.
Технологія Spyware Doctor – це нова безкоштовна антішпіонскіх програм, що досі забезпечує ефективний захист і видалення.

Windows Defender – власної компанії Microsoft антішпіонскіх програм для користувачів Windows, хоча це може бути не так ефективні, як деякі інші програми, зазначені вище.

Нерідко найкращий варіант з безкоштовним антішпіонскіх програм з безкоштовних сайтів завантаження, щоб запустити дві різні програми, але не одночасно. Таким чином, ви можете бути більш впевненим, що ваш комп’ютер є безпечним і вільним від шпигунських програм. Хоча вам доведеться запускати програми приблизно раз або два рази на тиждень, залежно від вашої активності, і як часто ви займаєтеся серфінгом.