перевірені поради, інструменти та тактики та інші заходи безпеки, щоб залишатися в безпеці в Інтернеті (частина 1 з 2)

Інтернет служить неймовірний інструмент для викладачів і студентів спілкуватися, науково-дослідну інформацію і вчитися. Широке поширення комп’ютерів та підключення до Інтернет надає всі навколо цілодобовий доступ до інформації, кредитно-фінансові послуги та покупки.

На жаль, існують люди, які використовують Інтернет через їх злочинної діяльності та інших шкідливих дій. Кіберзлочинці використовувати творчі заходи для отримання несанкціонованого доступу до вашого комп’ютера, а потім використовувати, що доступ до вкрасти вашу особистість, зробити шахрайство або навіть запустити кібератаки проти інших.

Залишатися в безпеці в Інтернеті вже не дано, але необхідні позашкільної діяльності. Ось дев’ять заходів безпеки, які можна використовувати негайно, щоб захистити себе, свою сім’ю, і ваш бізнес. Слідуючи рекомендованим кібербезпеки заходи, викладені тут, ви можете обмежити шкоду кібер злочинці можуть зробити не тільки на комп’ютері, але і кожного комп’ютера. Однак, майте на увазі, що немає жодної заходи кібербезпеки чи технологічні рішення, які будуть перешкоджати їх кіберзлочинністю. Ці рекомендовані заходи кібербезпеки підкреслюють, що за допомогою набору здорового глузду запобіжні заходи, які включають в себе Інтернет-звичках, а також технологічні рішення можуть змінити ситуацію.

National Cyber ​​Security Alliance рекомендує вісім заходів. До цього я додав додатковий. Вони практичні кроки, зокрема, немає порядку, ви можете зробити, щоб залишатися в безпеці в Інтернеті і не стати жертвою шахраїв, крадіжки персональних даних, або кібер-злочинності.

1. Захистіть Ваших дітей в Інтернеті. Реалізація інструментів батьківського контролю, які надаються деяким постачальника послуг Інтернету (ISP) і доступні для покупки у вигляді окремих програмних пакетів. Пам’ятайте: Жодна програма не замінить батьківського нагляду. Також перевірте вашому браузері, щоб побачити, якщо вона дозволить вам встановити деякі батьківського контролю. (Internet Explorer дозволяє обмежити або дозволяти певні веб-сайти для перегляду на вашому комп’ютері, і ви можете захистити ці настройки за допомогою пароля. Щоб знайти ці параметри, натисніть кнопку Tools на панелі меню виберіть Властивості оглядача виберіть вкладку Зміст і натисніть кнопку Увімкнути під Content Advisor.)

2. Резервне копіювання важливих файлів на регулярній основі. Жодна система не є повністю безпечною. Якщо у вас є важливі файли, що зберігаються на комп’ютері, скопіюйте їх на знімний диск, і зберігайте їх у надійному місці, в іншій будівлі, ніж комп’ютер. Якщо в іншому місці неможливо, вважають програмне забезпечення для шифрування. Програмне забезпечення для шифрування шифрує повідомлення або файл таким чином, що може бути змінено тільки з певним паролем. Крім того, переконайтеся, що ви тримаєте ваше оригінальне програмне забезпечення запуску дисків зручною і доступною для використання в разі краху системи.

3. Захистіть ваші цінні особистої та фінансової інформації. Не відчиняйте небажаних або невідомих повідомлень електронної пошти. Якщо ви отримуєте по електронній пошті або спливаюче повідомлення з проханням надати особисту інформацію, не відповісти або натиснути на посилання в повідомленні. Щоб уникнути відкриття такого повідомлення, ви можете відключити “Область перегляду” функціональності в програмах електронної пошти, і ви можете налаштувати параметри за замовчуванням для перегляду повідомлень електронної пошти відкрився у вигляді простого тексту, щоб уникнути активного посилання або спливаючі вікна в повідомленнях. Найголовніше, не відповідати на клопотання для вашої особистої або фінансової інформації.

Якщо Ви вважаєте, може бути потреба в такій інформації компанії, з якою у вас є рахунок або розмістили замовлення, безпосередньо в цю компанію таким чином, ви знаєте, щоб бути справжніми. Ніколи не посилайте вашу особисту інформацію по електронній пошті, оскільки електронна пошта не є безпечним методом передачі.

4. Використовуйте надійні паролі або сильні технології аутентифікації для захисту вашої особистої інформації. Для подальшого підвищення безпеки Ваша ідентичність і, щоб убезпечити себе з рахунку привіт угону, скористайтеся сильніше інструменти аутентифікації у випадках наявності. Це може приймати форму двофакторної аутентифікації – поєднання низки пароля або PIN-коду (те, що ви знаєте) з маркером, смарт-карт або навіть біометричні пристрої (те, що ви є).

Сильніше аутентифікації можуть також виходити від закулісний ідентичності процес перевірки, який використовує різні дані, щоб встановити, чи є користувач є справжньою. Запитайте у своєму банку, ваші регулярні інтернет-магазинів, і постачальник послуг Інтернету (ISP), якщо вони пропонують сильної аутентифікації інструменти для більш безпечних транзакцій.

5. Знайте, хто ви маєте справу з онлайн. Щодня мільйони користувачів комп’ютерів обмінюватися файлами в Інтернеті, як і електронна пошта, документи або фотографії. Файлообмінні може дати людям доступ до великого обсягу інформації, в тому числі музики, ігор та програмного забезпечення. Ви скачати спеціальне програмне забезпечення, яке з’єднує комп’ютер з неформальної мережі інші комп’ютери під управлінням того ж програмного забезпечення. Мільйони користувачів можуть бути пов’язані один з одним через цю програму в один час. Часто програмне забезпечення є безкоштовним і легко доступні, але файлообмінних може мати ряд ризиків.

(А) Якщо ви не перевірити правильність налаштування, ви можете дозволити доступ не тільки до файлів ви маєте намір поділитися, але і до іншої інформації на вашому жорсткому диску, як і ваші податкові декларації, повідомлення електронної пошти, медичні записи, фотографії, або інших особистих документів.

(Б) Крім того, ви можете мимоволі завантажити порнографію помічені як щось ще. Або Ви можете завантажувати дані, захищені законами про авторське право, який буде означати, ви могли б порушити закон.

Таким чином, завантаження файлообмінних програм не рекомендується і змогли встановити вашу особисту інформацію і комп’ютер ризику. Якщо ви вирішите використовувати файлообмінні програми, налаштувати його дуже ретельно. Витратьте час, щоб прочитати ліцензійна угода кінцевого користувача, щоб переконатися, що ви юридично обміну файлами і що ви розумієте потенційно високий ризик будь-яких безкоштовних завантажень. Наприклад, деякі ліцензійні угоди включають в себе угоду, що дозволяє шпигунських бути встановлена ​​на вашій машині.

Хоча Інтернет в основному забезпечує позитивний і продуктивний досвід, кібер-атаки проти нашого особистого життя і безпеку досягає масштабів епідемії. Ці напади відбуваються в наших власних будинках і підприємств. Наші власні комп’ютери використовуються в даний час використовується в якості зомбі, щоб атакувати інших людей, підприємств, і навіть самої нашої нації. Враховуючи, що середній користувач Інтернету, ви не можете бути в курсі цих загроз і не мають жодного уявлення про різко зростаючі ризики ви стикаєтеся при підключенні до Інтернету.

На кампанію для інтернет інформованості в питаннях безпеки і захисту, моя місія полягає в критичне розуміння окремим особам, сім’ям і власникам малого бізнесу, а також забезпечити доступ до необхідних інструментів і поточного досвіду для забезпечення безпеки комп’ютера і допоможе вам залишатися захищеним.

Я запрошую вас приєднатися багато тисяч інших, які перевірили свої комп’ютери, виявили ці загрози реальні, і вжили необхідних заходів, щоб захистити себе.

Тепер, коли ви усвідомлюєте ці питання, я закликаю вас, щоб поділитися цією важливою інформацією з вашою родиною, друзями та спільнотами. Разом ми можемо дістатися до багатьох мільйонів людей і повідомити їм про погрози їх приватного життя і безпеки, а також допомогти їм отримати захист, яку вони гостро потребують.

Пам’ятайте: Коли ви говорите “Ні!” для хакерів і програм-шпигунів, виграють всі! Коли ви цього не зробите, ми всі втрачаємо!

MMVII, Етьєн. Гіббс, ТПВ, інтернет безпеки адвоката і педагога