типів доступу Великобританії широкосмуговий

Коли людина вибирає свій Великобританії послуг широкосмугового доступу, вони зазвичай роблять свій вибір заснований на кілька різних факторів. Найбільшою з яких є те, що доступно в їх районі.

Деякі типи широкосмугового доступу Великобританії не доступні у всіх регіонах. Як тільки людина з’ясовує, що їх варіанти вони можуть почати дивитися на різні типи широкосмугових послуг доступні.

Один з найпопулярніших видів є ADSL або асиметрична цифрова абонентська лінія. Він доступний для більшості з Великобританії, і зазвичай широкосмуговий тип вибору. ADSL поставляється через телефонні лінії і використовує модем або маршрутизатор.

ADSL може використовувати телефон, не втручаючись у телефонного зв’язку, так що на відміну від дозвону з ADSL людина може бути в режимі онлайн по телефону в той же час. Мікро-фільтри використовуються на телефонні розетки для забезпечення без переривання телефонного зв’язку. Щоб отримати ADSL людина повинна мати лінію BT телефон.

Інший популярний параметр кабелю. Це часто є гарним вибором для людини, яка вже має кабельного телебачення. Кабельний інтернет використовує спеціальний модем і проходить через кабельні лінії. Це не впливає на телефонні лінії, як він не використовує їх взагалі.

Для областей, які не можуть отримати ADSL або кабельний широкосмуговий, вибір часто бездротовий інтернет. Бездротовий інтернет тікає радіосигналів. Як випливає з назви, немає проводів беруть участь. Замість антени забрати і передати сигнали для забезпечення підключення до інтернету.

Супутникове інший варіант, що, як правило, не настільки популярна через ненадійність і вартість. Тим не менш, це хороший вибір для тих, хто не може отримати інші види широкосмугового доступу. Працює через супутникову антену так само, як супутникове телебачення.

Існує ще один супутниковий широкосмуговий, яка працює так само, як ADSL, SDSL називається. Вона проходить через телефонні лінії, але він не працює з поточної телефонної лінії і потребує спеціальної виділеної лінії своїх власних.

Коли людина йде вибирати свій інтернет-сервісу, вони, як правило, мають більш ніж один варіант.

Більшість районів може отримати два або три різних видів послуг. Як тільки людина з’ясовує основи кожного виду послуг вони можуть почати дивитися на деталі, щоб побачити, що є кращим для них. Зазвичай такі фактори, як вартість, надійність і швидкість фактором у процесі прийняття рішень.

ADSL і кабельні є найпопулярнішим вибором, тому що вони пропонують кращі надійність, вартість і швидкість. Супутникове є найменш вибрано тому, що це найдорожчий, але не пропонує максимальних швидкостей ADSL або кабельний і іноді може бути ненадійним через погодні умови або інших перешкод з супутником.