це 2006 рiк. Ви знаєте, де ваша кар’єра його

Якщо ви думаєте, починаючи кар’єру з комп’ютерами та інформаційними технологіями, або думати про заробіток професійної сертифікації, такі як CCNA або MCSE для прискорення вашій кар’єрі, немає кращого часу, щоб почати, ніж сьогодні. Силіконова долина наймати знову, і поки всі ми не можемо працювати на Google, IT найму знаходиться на найвищому за останні роки рівня і можливості для керованої, мотивовані люди не обмежені.

Я також знаю, що для багатьох з нас, курортний сезон є хорошим приводом, щоб відкласти ці дослідження! “Я буду вчитися на CCNA після Дня подяки …” “Я почну працювати над своєю CCNP після Нового року …” Ну, що ви думаєте – новий рік тут.

Це 2006 рiк. Де вашої ІТ-кар’єри? Ви активно вивчають, щоб заробити сертифікації, або ви все ще думаєте про це? Ви, відвідують школу, щоб увірватися в області ІТ, або ви все ще думаєте про це?

Перший закон Ньютона станів руху, що об’єкт у стані спокою має тенденцію залишатися в спокої, і при русі об’єкта має тенденцію залишатися в русі. Це вірно для кар’єри, а також, включаючи вашу. Де ви хочете, щоб ваша кар’єра бути в один рік? Ви хочете, щоб запрацювали декілька сертифікатів в той час, тому просування вашої кар’єри, або ви хочете бути в тому ж самому місці ви сьогодні?

Єдиний, хто може прийняти це рішення, це ти. І я можу говорити з досвіду, що коли ви починаєте вашу кар’єру покласти в рух – можливості безмежні. Але ви повинні почати роботу – сьогодні!