Іспит 70-293 – Планування та підтримка Microsoft Windows Server 2003 мережевої інфраструктури

Планування та підтримка Microsoft Windows Server 2003 Network Infrastructure, який також відомий як іспит 70-293 цільових головним чином на ІТ-спеціалістів, які хочуть, щоб прискорити їх можливості навчання та розвитку в галузі ІТ.

Ви Microsoft Certified Professional (MCP), як тільки ви пройти цей Планування та підтримка Microsoft Windows Server 2003 Network Infrastructure іспиту. Він також служить в якості основного кредиту на Microsoft Certified Systems Engineer (MCSE) по Windows Server 2003 сертифікація та виборні кредит на Microsoft Certified Database Administrator (MCDBA) на Microsoft SQL Server 2000 сертифікації.

Це дуже важливо для сертифікації професіонал, що працює на планування та підтримку мережевої інфраструктури. Основними цілями є Іспит 70-293;

1. планування і здійснення ролі серверів і серверів безпеки
2. Планування, впровадження та підтримку мережевої інфраструктури
3. Планування, впровадження та підтримку маршрутизації та віддаленого доступу
4. Планування, впровадження та підтримку доступності серверів
5. планування та підтримки безпеки мережі
6. Планування, впровадження та підтримку інфраструктури безпеки

Дізнавшись все це, готуйся, як вас будуть протестовані на основі цих цілей. Отже, як підготуватися до цього іспиту?

1. практичний досвід

Як багато практики в мережевій інфраструктурі, щоб дізнатися основні ідеї про те, як планувати і підтримувати сервер ефективніше. Ніколи не йдіть на іспит, якщо у вас немає достатнього практичного досвіду з цього питання.

2. навчальні матеріали

На цей іспит, ви можете використовувати MeasureUp або Сам Software Test, який допоможе вам багато що в підготовці до іспиту. Є багато тестів практики для вас, щоб самостійно перевірити свої знання.

3. крок за кроком керівництво

Якщо ви не дуже добре в тайм-менеджмент або як почати підготовку до цього іспиту 70-293, ви можете шукати книги, які дасть вам крок за кроком керівництва розроблений досвідчених ІТ-фахівців.

Отже, що ж ви чекаєте? Готуйся до іспиту з цими радами.