безпека та конфіденційність на MySpace

Є безпека та конфіденційність на MySpace? Це може бути питання важко відповісти, тому що існує безліч можливих відповідей. Там може бути певна ступінь безпеки та конфіденційності є на MySpace, але як і в будь-якому інтернет-спільноти є також потенціал для небезпечних ситуацій та порушення конфіденційності. Однак, є кілька способів MySpace учасники можуть гарантувати, що вони отримують найвищі рівні безпеки та конфіденційності можливо. Сюди входить знайомство з точки зору обслуговування, приймає активні заходи, щоб захистити себе і використання приватної функції, включені в програмне забезпечення.

ознайомився з умовами служби ретельно

Читання Умови надання послуг ретельно може дати користувачам уявлення про кількість безпека та конфіденційність доступні на MySpace. Ці Умови надання послуг надання учасникам корисну інформацію для видів діяльності або змісту, які заборонені на MySpace. Розуміння цих правил допоможе членам зрозуміти, чи є їхні дії або дії інших членів в порушення умов надання послуг. У той час як MySpace адміністратори не їсти політика поліцейського спільноти за зміст порушення, вони будуть реагувати на звинувачення з боку інших членів порушень та вжити відповідних заходів, якщо учасники насправді встановлено, що в порушення умов надання послуг. Ці дії можуть включати в себе виключення членів рахунок і прийняття відповідних юридичних дій.

MySpace Політика конфіденційності посилається у відповідності з умовами обслуговування, і це включає в себе посилання повноту конфіденційності в умови надання послуг. У результаті члени, які вступають на MySpace співтовариства і погодитися з умовами послуги також, за замовчуванням, погодившись з політикою конфіденційності. Тому, члени повинні уважно ознайомитися з політикою конфіденційності та ознайомитися з умовами цієї політики.

захистити себе на MySpace

Члени MySpace дійсно є невеликий ступенем захисту, що надається адміністраторами MySpace, але вони можуть забезпечити себе велику кількість додаткового захисту, будучи інформовані про те, як працює інтернет і керуючись здоровим глуздом. Загальні поради з безпеки для захисту себе в Інтернеті також застосовуються до MySpace спільноти. Так само, як це не розумно видавати конфіденційну інформацію, наприклад, адресу або номер соціального страхування на онлайн дошки обговорень, це не розумно до списку такого роду інформацію на MySpace профіль небудь.

MySpace члени можуть подумати, що інформація, яку вони розміщують на своїх профіль розглядається тільки їхні друзі і члени їх розширеної мережі, але це не так. Там може бути багато людей на MySpace які ховаються і перегляду веб-сайтів членів весь час. Деякі з них таяться може бути абсолютно безневинним, але інші можуть бути збір інформації.

виготовлення профілів приватне

MySpace має деякі особливості, які можуть дати членам збільшилася кількість захисту. Здатність зробити особистий профіль є однією з цих функцій. Більшість MySpace профілів є державні та проглядатися як члени громади та члени. Тим не менш, тих, хто бажає, щоб їх приватне можете зробити це тільки для тих, у їхньому списку друзів.

Члени MySpace також мають можливість видаляти учасників з їхнього списку друзів або блокувати інших членів відправляти їм електронні листи або миттєві повідомлення. Тільки члени до свого списку друзів можуть залишати коментарі на вашому сайті, так що якщо є члени, які залишають шкідливих коментарів, ви можете видалити їх зі списку друзів, щоб уникнути проблем у майбутньому. Крім того, якщо ви отримуєте переслідування повідомлень електронної пошти або ви можете блокувати користувачів, щоб вони не зв’язувалися з вами в майбутньому.