ноутбук ключ щоб зробити Інтернет більш мобільної

В даний час це не є необхідністю мати стаціонарні у вашому будинку, щоб отримати підключення до інтернету. Ви можете мати світ перед вами тільки за допомогою USB-модему, який також відомий як ключ у Великобританії. Він діє як звичайний модем, але зв’язок є бездротової. Деякі мобільні телефони також можуть бути використані в якості модему, особливо ті, телефони з 3G (третього покоління мобільної технології) або EDGE функціональності. EDGE є 2G, але все ще дозволяє підключитися до інтернету на набагато меншій частоті, ніж 3G. Японія приходить р з технологією 4G, але він все ще в стадії розробки, тому ми отримали задовольнятися 3G і EDGE на даний момент.

З мобільного широкосмугового доступу вам:
1. Не потрібно використовувати наземні лінії зв’язку, щоб отримати доступ до інтернету.
2. Можете отримати дешеві і доступні з’єднання.
3. Можете отримати безкоштовний модем USB-адаптер. Якщо ви вирішили придбати модем USB, це коштуватиме близько £ 40 кожна. Отже, навіщо купувати модему, коли ви можете отримати один безкоштовно?
4. Можливість підключення до Інтернету в будь-якому місці і в будь-який час. Це означає, що ви можете вибрати для роботи на відкритому повітрі легко, не будучи обмеженим в офіс або на вашому домі.
5. Мають можливість отримати реальну вартість за ваші гроші. Так як він дає до 7,2 Мбіт швидкості це, звичайно, доступним для студентів, так і дорослих.

Розмір Ключі в діапазоні від розміру комп’ютерної миші з розміром невеликий телефон і, як правило, підключений до порту USB через короткий провід. Провайдери в даний час пропонує безкоштовну ключів за допомогою мобільного широкосмугового угоди є:

3
T-Mobile
Vodafone
помаранчевий
Virgin Media
O2

Новітні ключі від 3 є малими, білий і гладкий. Вони приходять в вигнутих сучасний дизайн. Це дає максимальну швидкість до 3.6 Мб. Ключ сумісний з операційною системою Windows 2000, XP, 7, Vista і MacOS.

Ключ T-Mobile, а також USB-модем Модем, є крихітний чорний ключ розроблений, щоб дати фантастичну швидкість до 4,5 м і швидкістю завантаження 1,4 Мбіт. Вона сумісна з Windows Vista, XP, 7 і Mac OSX. Вона просто вимагає 256 Мб оперативної пам’яті або вище, і 25 МБ вільного місця на диску.

Vodafone пропонують два ключів. Одним з них є ручка USB модему і інших USB-модем Модем Pro. Обидва ключів білі і формуються так само, як складні карти пам’яті USB. Обидва пропонують швидкість завантаження до 7,2 Мб, яка складає близько 14 разів швидше, ніж стандартний. Він важить менше і вимагає мінімальних системних вимог.

Помаранчевий мобільних широкосмугових ключ являє собою складну Іконка 225. Цей невеликий, чорний ключ поставляється разом з помаранчевою Інтернет скрізь справу з ціною всього за £ 15 на місяць пропонують до 3.6Mb швидкості з’єднання.

Широкосмуговий мобільний модем Virgin Media приходить в холодний колір матовий чорний і виділяється своєю дивно компактні розміри зі швидкістю до 7.2 Мб.

Мобільний USB-ключ широкосмугові мережі, пропоновані O2 (3.6Mbps) є гладким і невеликий, легко стерпним і доступний безкоштовно з £ 20 на місяць пакет. Майбутні покоління побачать кращі проекти і кращі функціональні можливості.