огляд MCPD. чиста Web 4.0 розробників на Visual Studio 2010 сертифікація

MCPD кваліфікації надає Вам, Вашим колегам та бізнес-роботодавців з неупередженим докази вашої розробник навички, використовуючи MS Visual Studio, Microsoft. NET Framework, а також інші технологічні інновації прогресії.

Крім того, MCPD кваліфікації надає вам доступ до унікального джерела та переваги, такі як можливості з’єднатися з міжнародною системою кваліфікованих дизайнерів. MCPD кваліфікації потребує двох-трьох років відповідного досвіду і зобов’язання залишатися в курсі в кращих методів і технологічних інновацій.

Microsoft MCPD. NET 4.0 веб-розробників на Visual Studio 2010 кваліфікація розроблена для аналізу досвіду фахівця для створення програм за допомогою Visual Studio 2010 і Microsoft. NET Framework 4.0. MCPD. Чистий Web 4.0 Розробник на Visual Studio 2010 Сертифікація підтверджує свої здібності і можливості у веб-прогресії.
Іспити

. MCPD Чистий Web 4.0 Розробник на Visual Studio 2010 кваліфікація складається з одного первинного огляду та три іспити Умова: Вони полягають в наступному:
Три іспиту умова:

• Іспит 70-515 (C #): TS: Розробка веб-додатків з Microsoft NET Framework 4.

• Іспит 70-513 (C #): TS: Windows Communication Foundation розвитку з Microsoft NET Framework 4.

• Іспит 70-516 (C #): TS: Доступ до даних з Microsoft NET Framework 4.
MCPD первинний огляд:

• Іспит 70-519 (C #): PRO: проектування і розробка веб-додатків з використанням Microsoft NET Framework 4.

Після кваліфікації всіх чотирьох іспитів ефективно, ви будете визнані з MCPD розробника веб-сторінки на Visual Studio 2010 кваліфікацію. Всі чотири іспити доступні у двох діалектах C # (CSharp) і VB (Visual Basic). Ви можете взяти ці іспити в будь-якому з доступних діалектів.

Microsoft MCPD чистого Web 4.0 розробників на Visual Studio 2010 Сертифікація -. Варіанти кар’єри

Заробіток MCPD. NET 4.0 веб-розробників на Visual Studio 2010 сертифікації після завершення всіх іспитів MCPD відкрити кілька варіантів професії для основних ІТ-фахівців. Робочі завдання для MCPD. NET 4.0 Розробник на Visual Studio 2010 кваліфікованих фахівців зазвичай складаються з веб-дизайнер, розробник програмного забезпечення, і розробник програми.
навчання

Там немає поста ідея для досягнення. Деякі дослідження показують, що найкращий спосіб зрозуміти це взяти тест. Вправа Якщо оцінки. Отримання практики оцінки і навчання за спеціальним програмним забезпеченням і з модельованої тести перед справжній іспит, як видається, найбільш відомі методики вивчення.

Переваги

• MCPD. NET 4.0 веб-розробників на Visual Studio 2010 кваліфікаційний іспит розглядається технологічних компаній по всій планеті, щоб бути на ринку звичайної статистики знання професіонала програмного забезпечення, Microsoft Windows, веб-базу даних основних принципів.

• Дослідження показують, що ті, з кваліфікацією, швидше за все, отримати великі доходи і більше можливостей професії, ніж без кваліфікації.

• Microsoft елементи найчастіше використовуються в ці дні і MCPD розробника Web 4.0 кваліфікації показує майстерність на продукти MS і технологічних інновацій.

• MCPD. NET 4.0 веб-розробників на Visual Studio 2010 кваліфікація корисно для фахівців, що мають початкового рівня кваліфікації у відповідних технологічних інновацій, щоб оновити їх досвідом і отримати підтвердження від ринку.