різних сертифікатів Microsoft для програмістів і розробників

Якщо бізнес не має права ІТ-команди, то незабаром вони можуть мати деякі серйозні проблеми, тому Microsoft Сертифікати які так важливі для потенційних роботодавців. Нове покоління сертифікатів Microsoft надає більш простий і більш цілеспрямованою основи для ІТ-менеджерів для перевірки основних технічних навичок, професійних навичок, передових навичок і архітектурних навичок. Вона також забезпечує професіоналів в ІТ-індустрії з більш актуальними, гнучкий і економічно ефективний спосіб, щоб продемонструвати свою майстерність.

Технологія: Доведіть, основні технічні навички з технологій Microsoft
Нові сертифікати технології дозволяють фахівцям за певними технологіями і відрізняються, демонструючи глибокі знання і досвід у широкому спектрі спеціалізованих технологій. Фахівці Microsoft Technology послідовно здатні реалізувати, будівництва, усунення неполадок і налагодження конкретної технології Microsoft.

Microsoft Certified Technology Specialist (MCTS) Сертифікати

Професійні: професійні навички і довів свою здатність виконувати на роботі
Серія професійних повноважень перевірки повний набір навичок, необхідних, щоб бути успішним на роботі. Ці навички включають в себе проектування, управління проектами, управління операціями, і планування, і вони є контекстними до посади. Шляхом перевірки більш повний набір навичок, ці повноваження дають кандидатам і їх менеджерів по найму надійним індикатором на-продуктивності праці.

Microsoft Certified IT Professional (MCITP) Сертифікація
Microsoft Certified Professional розробника (MCPD) атестації

Новий Microsoft Сертифікати іспитів. Чистий є результатом Microsoft. NET платформа оновлення для. Net Framework версії 2.0. Microsoft змінила спосіб це засвідчує IT фахівців, а більшість нових сертифікацій вимагають від кандидата пройти 2 іспити MCTS замість 1 для MCP іспит або 3 іспити для MCAD.Net (версія 1.1) або 5 іспитів для MCSD.Net ( версія 1.1), за винятком деяких, як, SQL Server 2005 і BizTalk Server, 2006 року, які вимагають тільки одного іспиту. Технологія Microsoft Certified Specialist (MCTS) Сертифікати дозволяють фахівцям за певними технологіями і відрізняються, демонструючи глибокі знання і досвід у своїх спеціалізованих технологій. MCTS послідовно здатні реалізувати, будівництва, усунення неполадок і налагодження конкретної технології Microsoft.

. У новій програмі сертифікації Microsoft для сітка, Є спеціальні сертифікати на вікна на основі розробки додатків (MCTS-. Net Framework додатків Windows), розподілена розробка додатків (MCTS -. Net Framework розподілених додатків), і веб-розробки додатків (MCTS – . Net Framework веб-додатків). Після досягнення сертифікації MCTS, якщо ви хотіли б отримати більш глибокі знання і ВАК, то Ви також можете зайти на MCPD (Microsoft Certified Professional Developer) для сертифікації. Сітка, яка вимагає від кандидата пройти ще один іспит на вікнах / Розподілений / веб-платформи. Після досягнення MCTS-SQL Server 2005, ви можете або вибрати для MCITP (Microsoft Certified IT Professional) в якості розробника або адміністратора бази даних. Кожен з цих сертифікатів (розробник / адміністратор) вимагає від кандидата пройти ще 2 іспити.

Таким чином, щоб ступінь Microsoft робить його трохи більш важко пройти сертифікацію, але це може бути корисним для вас. По-перше, тому, що ви будете вчитися, щоб стати сертифікованими зробить вас експертом у своїй галузі. А по-друге, тому, що Microsoft встановила, що ІТ-менеджери за наймом мають важкий час, намагаючись з’ясувати, який комп’ютер сертифікації кваліфікується кращі ІТ-спеціаліста. Цей новий тип сертифікації сприятиме виявленню підходящих кандидатів для конкретного мають розвитком наприклад вікон, розподілених, або веб. Новий тип сертифікації може допомогти вам довести ваші навички роботи і довести свою кваліфікацію робить його легше для менеджерів по найму, щоб зробити правильний вибір, заснований на кваліфікації, а не на особистих симпатіях і антипатіях.