який тип бездротової інтернет краще для вас

Отже, ви прийняли рішення, щоб отримати тарифний план інтернету, або ви принаймні робити ваші дослідження, щоб побачити, якщо вона підходить для ваших потреб. Відмінно. Ви скоро дізнаєтеся, що не може бути не більше звільнення обслуговування. Уявіть собі, не тільки будучи вільним від пут в офісі, але вільним від будь-якого конкретного місця. Ви можете працювати на поїзді, в кафе, в той час як ви робите пральню. Все тому, що від розвиваються технологій підключення до Інтернету.

Як і в багатьох технологічних досягнень, просіювання через бездротові варіанти Інтернет може стати переважною, якщо ви не знаєте, що ви отримуєте в. Що робить бездротовий доступ до Інтернету ще більш заплутаною, що є три різних типів на вибір – і навіть тоді, Є варіанти, які можуть не працювати у вашому регіоні. Так давайте обговоримо три основні способи підключення до Інтернету в будь-якому місці.

Wi-Fi точок доступу

Найбільш відомий спосіб підключення до Інтернету через Wi-Fi. Це так часто в ці дні, що майже кожен новий ноутбук поставляється з Wi-Fi карта вже встановлена. Якщо ви використовуєте ноутбук вдома, швидше за все, ви підключитися до маршрутизатора через Wi-Fi. Тим не менш, вона може бути набагато більше, ніж це.

Існують десятки, можливо, сотні тисяч Wi-Fi точок доступу по всій країні. Деякі з них, як у місцевій пральні, кафе, аеропорту або навіть, є безкоштовними. Це, звичайно, найкращі. Зазвичай ви просто повинні погодитися на певні умови, і ви вдома

На жаль, більшість гарячих точок стягувати плату за доступ. Мабуть, найпоширенішим місцем для використання Wi-Fi є Starbucks, який використовує. Коли ви отримаєте свою каву і сісти до вашого столу, ви підключаєтеся до Інтернету і пройти через Зареєструвати екрану. Ви можете сплатити за допомогою кредитної карти там, і тоді ви будете підключені. (FYI:. Користувачі карт Starbucks може отримати вільний доступ) Те ж саме з багатьох аеропортів та залізничних терміналів.

Недоліком Wi-Fi в тому, що вона не охоплює діапазон близько 100 метрів. Це нормально для кафе і пралень, але не дотягує для широкого обслуговування. Плюс в тому, що вона забезпечує одними з найшвидших швидкостей в області бездротових технологій Інтернету.

WiMAX

WiMAX є відносно новим і дуже обговорюваної концепцією в бездротовий інтернет. У США, Sprint проводить масивні ініціативи WiMAX, партнерство з Clearwire в зусилля, щоб висвітлити нації. Це, на їх думку, може бути четвертого покоління стільникового телефонного мережі, а також високу швидкість, бездротової мережі передачі даних.

Існує багато знати про технології WiMAX, набагато більше, ніж ми могли б описати в цій статті. По суті, він був розроблений як спосіб для покриття великих міських районах з меншою кількістю веж. Так як сигнал WiMAX може працювати протягом милі й милі, це мало б сенс, щоб помістити його в районах з високою щільністю, тим самим скорочуючи апаратні потреби. Він також може забезпечити більш якісне обслуговування у сільській місцевості, так як сигнал може розтягуватися далі.

Основною перевагою WiMAX визначає діапазон. Ви можете одержати високошвидкісний доступ в Інтернет, навіть якщо ваш найближчий вежі в десять миль. Є два головні недоліки. По-перше, це шматочок обладнання, які можуть бути в $ 300 до $ 400. Крім того, ця технологія поки не отримала широкого розповсюдження, так що складно отримати WiMAX послуг. Тим не менш, що все може змінитися в найближчому майбутньому.

Мобільний широкосмуговий доступ

Ідеально підходить для важких мандрівники, мобільні широкосмугові послуги, як правило, пропоновані через операторів стільникового зв’язку. У США це означає, AT & T, Sprint і Verizon. Інші перевізники, як і Alltel Крикет, також пропонують послуги мобільного широкосмугового доступу, але тільки на регіональному рівні. Перші три пропозиції загальнонаціональний охоплення, тобто ви можете перейти на більшості великих ринків і ще отримати першокласний прийом.

Мобільний широкосмуговий доступ по суті, що ці стільникові оператори використовують для харчування своїх смартфонів, як iPhone або BlackBerry. Те ж мережі передачі даних можуть посилати сигнали широкосмуговий модем. Справді, у випадку з Verizon і Sprint, мобільних клієнтів широкосмугового отримати навіть краще, ніж мережа користувачів смартфонів, а більшість ринків EVDO Revision A технологій, у той час як смартфони все ще бігти Редакція 0 сигналу.

Перевага мобільного широкосмугового доступу є його широкий спектр охоплення. Отримати осередку сигнал? Тоді, ймовірно, можна скористатися мобільного широкосмугового зв’язку. До недоліків можна віднести швидкість – мобільний широкосмуговий доступ може отримати трохи більше мегабіта на секунду, у той час як WiMAX і Wi-Fi може бути набагато швидше – і перевізник введених обмежень. Наприклад, Verizon інститутів кришкою 5 Гб для нього найвищий тарифний план мобільного широкосмугового доступу.

Так що у вас є. Три типи бездротового Інтернету. Сподіваюся, це допоможе перейти почати свій пошук для служби. Зрештою, ви не можете вибрати краще обслуговування, якщо ви не знаєте, який найкращим чином відповідає вашим потребам.